EMÜ meistriteks orienteerumises tulid Katrin Lemsalu ja Mart Külvik

20. septembril peetud Eesti Maaülikooli orienteerumise meistrivõistluste esikohad läksid PKI esindajale Mart Külvikule ja MSI-sse Katrin Lemsalule. Katrin Lemsalule oli tegemist kolmanda järjestikuse kuldmedaliga ja Mart Külvikul teise järjestikuse medaliga eelmise aasta pronksi järel.

Meistrivõistlused toimusid Seiklushundi orienteerumispäevaku raames, millel oli kokku üle 300 osaleja. EMÜ meistrivõistlustest võttis osa 22 orienteerujat.

Meeste raja pikkus oli linnulennult 4,2 km, mille jooksul tuli külastada õiges järjekorras 23 kontrollpunkti. Võitja Mart Külviku edu teise koha saanud VLI võistleja Mihkel Tammaru (eelmise aasta võitja) ees oli pea kolm minutit, kuid hõbe- ja pronksmedalit (Kristjan Täll, MMI) jäi lahutama vaid üks sekund ning ka neljanda koha saanud Allar Padari oli medalist vaid 13 sekundi kaugusel. 11 rajal käinud võistlejast sai tulemuse kirja üheksa.

Naiste 3,4 km pikkusel ja 20 kontrollpunktiga rajal oli Katrin Lemsalu edu teise koha saanud Kristiina Margi (PKI) ees sarnaselt meeste võitjalegi ligi kolm minutit, kuid kolmanda koha saanud Reili Valvas (MSI) jäi võijast juba pea 10 minuti kaugusele. Rajal käis 11 naist, kellest läbis raja reeglitepäraselt 10.

EMÜ meistrivõistluste täielikud tulemused leiab SIIT ja Seiklushundi orienteerumispäevaku tulemused SIIT. Fotol nii naiste kui meeste kuld- ja hõbemedalivõitjad autasustamisel.

Meistrivõistluste järgmine etapp toimub 24. novembril koroonamängus.