Veel uudiseid

Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

Sporditulemused veebruari teisel nädalal

14:19 12.02.2024
Saalihoki naised pidasid nädalavahetusel kaks tulist kohtumist Lätis. Laupäeval mindi

EMÜ MV Võrkpallis

13:40 12.02.2024
11.veebruaril toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused võrkpallis. Mängu

Tartu ja Tartumaa spordiaasta 2023 parimad

15:10 08.02.2024
Eile toimus Tartu ja Tartumaa spordiaasta 2023 tänuüritus, kus tänati parimaid eriala

Kõik võistkonnad olid võistlustules!

09:12 05.02.2024
Möödunud nädalvahetusel pidasid esimesena meie võistkondadest kohtumise Eesti

Möödunud nädalavahetus oli EMÜ võistkondade jaoks edukas!

10:02 29.01.2024
Eesti Maaülikool / Structura võrkpallivõistkond kohtus 27.01 kodusaalis valitseva

EASL aastapäevaturniiril jäi EMÜ kolmandaks

Nagu viimastel aastatel on tavaks alustas Eesti Akadeemiline Spordiliit oma uut aastat kõrgkoolide õppejõudude ja töötajate spordivõistlusega, millega ühtlasi tähistatati ka liidu 18. aastapäeva. Lisaks Eesti kõrgkoolidele tegid kaasa veel Helsingi Ülikooli, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Kultuuriministeeriumi, Tartu ning Tallinna Linnavalitsuste,Eesti Olümpiakomitee ja Eesti Rahvusringhäälingu võistkonnad.

Sõbrapäeval Tartusse Aurasse võistlema ja sportima!

Tudengite ujumise meistrid selgitatakse kuu aja pärast traditsiooniliselt Tartus Aura Keskuses veefestival "Aquafest" raames. Sõbrapäev, 14. veebruar tuleb sportlik ja praegu on veel aega trenni teha! Veefestival toimub juba kaheksandat korda ja algab Auras tudengite jõuprooviga. Juba kell 9 saab alustada soojendusega ning kell 10 algab ujumise võistlus. Kavas on: 50 m vabalt, rinnuli, selili, liblikat, 100 m kompleksi, 4x50 m teade (2M+2N). Registreerumine toimub kuni 8. veebruarini e-posti teel janno(att)aurakeskus.ee (lisada oma täpne sünniaeg, distants ja selle läbimise senine rekord, kui see on teada). Ootame starti iga tasemega ...

Saalijalpalli MV 20. veebruaril Kiili Spordihoones

20. veebuaril selgitatakse Tallinna lähedal, Kiilis, välja Eesti üliõpilasmeister 2010 saalijalgpallis. Võistlused algavad Kiili Spordihoones (Kooli 1, Kiili alev, Kiili vald, Harjumaakond) kell 9.30. Kohaloleku kontroll ja mandaat kell 9.00.

Õppejõudude turniir 8. jaanuaril 2010

Nagu viimastel aastatel on tavaks saanud, alustab Eesti Akadeemiline Spordiliit oma uut aastat kõrgkoolide õppejõudude ja töötajate spordivõistlusega, millega ühtlasi tähistatakse ka liidu aastapäeva.

Saalihokimeeskond sai teise võidu.

Laupäeval saadi Tallinnas väärtuslik võit kui võõrsil alistati Automaailm/Fatpipe Team tulemusega 7:6 (3:2; 0:0; 4:4). Selle tulemusega ollakse hetkel viiendal kohal.

Saalihoki meistriliigas vaid ühel meeskonnal täisedu

Eesti Maaülikooli meeskonnal on neljast seni peetud mängust kirjas vaid 1 võit, mis saavutati kodus Sparta Spordiseltsi üle. Viimati kaotati pühapäeval, 15. novembril TTÜ SK/Team Exelile võõrsil 10:1. Maaülikooli ainsa värava autor oli selles mängus Paul-Kristjan Padrik.