Veel uudiseid

Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

Sporditulemused veebruari teisel nädalal

14:19 12.02.2024
Saalihoki naised pidasid nädalavahetusel kaks tulist kohtumist Lätis. Laupäeval mindi

EMÜ MV Võrkpallis

13:40 12.02.2024
11.veebruaril toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused võrkpallis. Mängu

Tartu ja Tartumaa spordiaasta 2023 parimad

15:10 08.02.2024
Eile toimus Tartu ja Tartumaa spordiaasta 2023 tänuüritus, kus tänati parimaid eriala

Kõik võistkonnad olid võistlustules!

09:12 05.02.2024
Möödunud nädalvahetusel pidasid esimesena meie võistkondadest kohtumise Eesti

Möödunud nädalavahetus oli EMÜ võistkondade jaoks edukas!

10:02 29.01.2024
Eesti Maaülikool / Structura võrkpallivõistkond kohtus 27.01 kodusaalis valitseva

Saalihoki sai uues saalis uue hoo (Postimees)

Saalihoki on maaülikooli spordiklubi kõige uuem ala. Sügisest ollakse väljas oma meistriliiga meeskonnaga, kes pühapäeval võtab poolfinaalis mõõtu mulluse meistri Jõgeva Tähega.

Saalihoki sai uues saalis uue hoo (Postimees)

Harrastajate turniir võrkpallis toimub 11. aprill Tartus, EMÜ Spordihoones

On alanud võistkondade registreerimine võrkpalli harrastajate turniirile, mis toimub 11. aprillil EMÜ Spordihoones, Tartus.

Silver Kask võitis Eesti MV vabamaadluses juunioridele hõbemedali

Silver Kask (EMÜ SK) saavutas Eesti juunioride meistrivõistlustel vabamaadluses teise koha. Esimeses ringis võitis Silver kindlalt Viljandi Tuleviku maadlejat Marten Rohelpuud, kes saavutas kokkuvõttes kolmanda koha. Teises ringis kohtus Silver Kask Põlva Lapiti maadleja Tiit Tiitsoniga, võites matši ülekaalukalt. Finaalis tuli leppida Kohtla-Järve MK Kuldkaru maadleja Jevgeni Soltruki paremusega.

Eesti Maaülikool jõudis saalihokis play-offi

Jõgeva SK Tähe võit Saku Fortuna üle tõi Eesti Maaülikooli Spodiklubi saalihoki meeskonnale poolfinaalkoha, kuna Jõgeva SK Tähe alistas eilses kohtumises vastase tulemusega 8-5. Maaülikooli võistkonnale on see esmakordne saavutus, olles esimest aastat saalihokiga seotud. Treeneri Veiko Raudsepp ütles, et "Võistkonna esimene eesmärk on saavutatud ja nüüd muutume ainult ahnemaks." Eesti Maaülikooli  poolfinaali vastaseks on eelmise aasta meister Jõgeva SK Tähe.

EMÜ/TÜ poolfinaalseerias 2:1 ees

Pühapäeval, 14. märtsil kohtusid Eesti Maaülikooli spordihallis Eesti meistrivõistluste naisteliiga kolme võiduni kestvas poolfinaalseerias kolmandat korda EMÜ/TÜ ja Jäneda Maasikas. Kodunaiskond võitis võitlusliku mängu seisuga 4:3. Mängu parimaiks tunnistati Jane Klavan kodunaiskonnast ja Kristi Lööper külalisnaiskonnast.