Tartus toimusid üliõpilaste jõutõstmise meistrivõistlused, mis

Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

Selgus Tartu linna meister saalihokis

Laupäeval, 15. mail peeti Eesti Maaülikooli spordihoones kolmandad Tartu linna meistrivõistlused saalihokis. Kokku registreerus turniirile 6 meeskonda, kes jagati kahte alagruppi ja edasi pääses alagrupi kaks paremat. Tartu linna meisteritiitel jäi selle korral Eesti Maaülikooli I ja II meeskonna siseasjaks, kust võitjana väljus loomulikult Eesti Maaülikooli I võistkond tulemusega 7:2. Kolmanda koha pälvis klubi Maasika esindajad, kes võitsid Tartu Saalihokiklubi samuti tulemusega 7:2. Turniiri parima mängija auhinna sai Martin Karis (EMÜ I) ja parim puurilukk oli Evert Laul (EMÜ II).

TARTU KOOLIDEVAHELINE SAALIHOKI TURNIIR 2010

13.mail Eesti Maaülikooli spordihoones toimunud Tartu koolidevahelisel saalihokiturniiril osales kokku 47 võistkonda 354 mängijaga. Kokku peeti 78 kohtumist. Selgitati välja iga kooliastme meister nii poiste kui tüdrukute arvestuses.

Laupäeval, 15. mail peeti Eesti Maaülikooli spordihoones kolmandad Tartu linna meistrivõistlused saalihokis. Kokku registreerus turniirile 6 meeskonda, kes jagati kahte alagruppi ja edasi pääses alagrupi kaks paremat. Tartu linna meisteritiitel jäi selle korral Eesti Maaülikooli I ja II meeskonna siseasjaks, kust võitjana väljus loomulikult Eesti Maaülikooli I võistkond tulemusega 7:2. Kolmanda koha pälvis klubi Maasika esindajad, kes võitsid Tartu Saalihokiklubi samuti tulemusega 7:2. Turniiri parima mängija auhinna sai Martin Karis (EMÜ I) ja parima puurilukk oli Evert Laul (EMÜ II).

Lõppesid EMÜ meistrivõistlused

Eesti Maaülikooli meistrivõistluste viimane etapp paarisorienteerumine toimus Tartu kesklinnas Tartu Linnasprindi võistluse raames 12. mail. Meeste arvestuses pakkus konkurentsi 21 paari ja naiste arvestuses 7. Kõige aktiivsem intstituut oli sellel korral Metsandus- ja maaehitusinstituut, kes sai ka alavõidu, talle järgnesid Põllumajandus- ja keskkonnainstituut ning Majandus- ja sotsiaalinstituut.