EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

Igor Syunin tuli Big Kuldliiga etapil teiseks

1. juunil toimunud Big Kuldliiga etapil Tartus sai Eesti Maaülikooli Spordiklubi atleet Igor Syunin kaugushüppes teise koha tulemusega 7.29. Esimesele kohale tuli Nikita Pankins Lätist, kelle hüppe pikkuseks mõõdeti viimasel katsel 7.40.  Maaülikooli  spordiklubi värve esindas veel Keio Kits ühe miili jooksus, kes tuli ajaga 4.13,29 viiendaks.

SUPER! Veera Baranova täitis kolmikhüppes EM-normi

Kergejõustiku Kuldliiga avaetapil Jõgeval sai Veera Baranova (EMÜ SK atleet) kolmikhüppes kirja 13.84, millega ületas üheksa sentimeetri võrra EM-normi. Oma parima soorituse tegi ta viimases voorus, kuid oli normilähedasi katseid näidanud ka varasematel kordadel. Tema seeria oli Jõgeval 13.51 - 13.64 - 13.57 - 13.68 - 13.58 - 13.84. Teine oli Kuldliiga avaetapil Sirkka-Liisa Kivine (13.04) ja kolmas lätlanna Santa Matule (12.49).

Üliõpilaste MV rannavõrkpallis, -käsipallis ja jalgpallis toimuvad 13. juunil, Tallinnas

Eesti üliõpilaste meistrivõistlused rannavõrkpallis, -käsipallis ja – jalgpallis toimuvad pühapäeval, 13. juunil 2010. a. Tallinnas, Värska Originaali Rannavolle keskuses (Tammsaare tee 147c ) algusega kell 11.00. Turniiri võitja saab nimetuse Eesti üliõpilaste 2010.a. meister ning autasustatakse meistrimedalite, diplomite ja auhindadega.

SELLi mängud on lõppenud

Pärast meeste korvpallifinaali Maaülikooli spordihoones kuulutas Tartu linnapea Urmas Kruuse SELLi mängud lõppenuks ja mängude lipp anti üle Leedu Üliõpilasspordi Föderatsiooni presidendile. Järgmisel aastal toimuvad mängud Kaunases, et jõuda 2014. a taas Tartusse.

Selgus Tartu linna meister saalihokis

Laupäeval, 15. mail peeti Eesti Maaülikooli spordihoones kolmandad Tartu linna meistrivõistlused saalihokis. Kokku registreerus turniirile 6 meeskonda, kes jagati kahte alagruppi ja edasi pääses alagrupi kaks paremat. Tartu linna meisteritiitel jäi selle korral Eesti Maaülikooli I ja II meeskonna siseasjaks, kust võitjana väljus loomulikult Eesti Maaülikooli I võistkond tulemusega 7:2. Kolmanda koha pälvis klubi Maasika esindajad, kes võitsid Tartu Saalihokiklubi samuti tulemusega 7:2. Turniiri parima mängija auhinna sai Martin Karis (EMÜ I) ja parim puurilukk oli Evert Laul (EMÜ II).

TARTU KOOLIDEVAHELINE SAALIHOKI TURNIIR 2010

13.mail Eesti Maaülikooli spordihoones toimunud Tartu koolidevahelisel saalihokiturniiril osales kokku 47 võistkonda 354 mängijaga. Kokku peeti 78 kohtumist. Selgitati välja iga kooliastme meister nii poiste kui tüdrukute arvestuses.