Jõutõstmise üliõpilaste MV

15:15 26.04.2024
Tartus toimusid üliõpilaste jõutõstmise meistrivõistlused, mis

Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

10:28 24.04.2024
Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

Spordihoone on 1. mail suletud

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

Aeroobika asendused

Täna, neljapäeval, 21.01.10 asendavad Marju Asarovi tunde Hedli (Pilates+venitus) ja Maiken (Rasvapõletus).

Aeroobika StepCore tunni asendus

Täna, 18.01.10 asendab Marise StepCore tundi Maiken.

EASL aastapäevaturniiril tuli EMÜ teisele kohale (tulemused ülevaadatud)

Nagu viimastel aastatel tavaks alustas Eesti Akadeemiline Spordiliit oma uut aastat kõrgkoolide õppejõudude ja töötajate spordivõistlusega, millega ühtlasi tähistatati ka Liidu 18. aastapäeva. Lisaks Eesti kõrgkoolidele tegid kaasa veel Helsingi Ülikooli, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Kultuuriministeeriumi, Tartu ning Tallinna Linnavalitsuste ja Eesti Olümpiakomitee võistkonnad. Seekord toimus turniir taaskord Tartus EMÜ   ja TÜ spordihoonetes.  Esmakordselt saadi proovida täies mahus EMÜ uut moodsat spordihoonet.

Veera Baranova edukas comeback

Lapsepuhkuselt naasnud Veera Baranova võistles kolmapäeval, 13.01.2010 Tartu Ülikooli lahtistel meistrivõistlustel kaugus- ja kõrgushüppes ning võitis mõlemad alad. Kaugushüppes oli tulemus 5,84m ja kõrgushüppes 1,70m.

EASL aastapäevaturniiril jäi EMÜ kolmandaks

Nagu viimastel aastatel on tavaks alustas Eesti Akadeemiline Spordiliit oma uut aastat kõrgkoolide õppejõudude ja töötajate spordivõistlusega, millega ühtlasi tähistatati ka liidu 18. aastapäeva. Lisaks Eesti kõrgkoolidele tegid kaasa veel Helsingi Ülikooli, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Kultuuriministeeriumi, Tartu ning Tallinna Linnavalitsuste,Eesti Olümpiakomitee ja Eesti Rahvusringhäälingu võistkonnad.

Sõbrapäeval Tartusse Aurasse võistlema ja sportima!

Tudengite ujumise meistrid selgitatakse kuu aja pärast traditsiooniliselt Tartus Aura Keskuses veefestival "Aquafest" raames. Sõbrapäev, 14. veebruar tuleb sportlik ja praegu on veel aega trenni teha! Veefestival toimub juba kaheksandat korda ja algab Auras tudengite jõuprooviga. Juba kell 9 saab alustada soojendusega ning kell 10 algab ujumise võistlus. Kavas on: 50 m vabalt, rinnuli, selili, liblikat, 100 m kompleksi, 4x50 m teade (2M+2N). Registreerumine toimub kuni 8. veebruarini e-posti teel janno(att)aurakeskus.ee (lisada oma täpne sünniaeg, distants ja selle läbimise senine rekord, kui see on teada). Ootame starti iga tasemega ...