Aeroobika StepCore tunni asendus

Täna, 18.01.10 asendab Marise StepCore tundi Maiken.

EASL aastapäevaturniiril tuli EMÜ teisele kohale (tulemused ülevaadatud)

Nagu viimastel aastatel tavaks alustas Eesti Akadeemiline Spordiliit oma uut aastat kõrgkoolide õppejõudude ja töötajate spordivõistlusega, millega ühtlasi tähistatati ka Liidu 18. aastapäeva. Lisaks Eesti kõrgkoolidele tegid kaasa veel Helsingi Ülikooli, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Kultuuriministeeriumi, Tartu ning Tallinna Linnavalitsuste ja Eesti Olümpiakomitee võistkonnad. Seekord toimus turniir taaskord Tartus EMÜ   ja TÜ spordihoonetes.  Esmakordselt saadi proovida täies mahus EMÜ uut moodsat spordihoonet.

Veera Baranova edukas comeback

Lapsepuhkuselt naasnud Veera Baranova võistles kolmapäeval, 13.01.2010 Tartu Ülikooli lahtistel meistrivõistlustel kaugus- ja kõrgushüppes ning võitis mõlemad alad. Kaugushüppes oli tulemus 5,84m ja kõrgushüppes 1,70m.

EASL aastapäevaturniiril jäi EMÜ kolmandaks

Nagu viimastel aastatel on tavaks alustas Eesti Akadeemiline Spordiliit oma uut aastat kõrgkoolide õppejõudude ja töötajate spordivõistlusega, millega ühtlasi tähistatati ka liidu 18. aastapäeva. Lisaks Eesti kõrgkoolidele tegid kaasa veel Helsingi Ülikooli, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Kultuuriministeeriumi, Tartu ning Tallinna Linnavalitsuste,Eesti Olümpiakomitee ja Eesti Rahvusringhäälingu võistkonnad.

Sõbrapäeval Tartusse Aurasse võistlema ja sportima!

Tudengite ujumise meistrid selgitatakse kuu aja pärast traditsiooniliselt Tartus Aura Keskuses veefestival "Aquafest" raames. Sõbrapäev, 14. veebruar tuleb sportlik ja praegu on veel aega trenni teha! Veefestival toimub juba kaheksandat korda ja algab Auras tudengite jõuprooviga. Juba kell 9 saab alustada soojendusega ning kell 10 algab ujumise võistlus. Kavas on: 50 m vabalt, rinnuli, selili, liblikat, 100 m kompleksi, 4x50 m teade (2M+2N). Registreerumine toimub kuni 8. veebruarini e-posti teel janno(att)aurakeskus.ee (lisada oma täpne sünniaeg, distants ja selle läbimise senine rekord, kui see on teada). Ootame starti iga tasemega ...

Saalijalpalli MV 20. veebruaril Kiili Spordihoones

20. veebuaril selgitatakse Tallinna lähedal, Kiilis, välja Eesti üliõpilasmeister 2010 saalijalgpallis. Võistlused algavad Kiili Spordihoones (Kooli 1, Kiili alev, Kiili vald, Harjumaakond) kell 9.30. Kohaloleku kontroll ja mandaat kell 9.00.

Õppejõudude turniir 8. jaanuaril 2010

Nagu viimastel aastatel on tavaks saanud, alustab Eesti Akadeemiline Spordiliit oma uut aastat kõrgkoolide õppejõudude ja töötajate spordivõistlusega, millega ühtlasi tähistatakse ka liidu aastapäeva.

Saalihokimeeskond sai teise võidu.

Laupäeval saadi Tallinnas väärtuslik võit kui võõrsil alistati Automaailm/Fatpipe Team tulemusega 7:6 (3:2; 0:0; 4:4). Selle tulemusega ollakse hetkel viiendal kohal.