Jõutõstmise üliõpilaste MV

15:15 26.04.2024
Tartus toimusid üliõpilaste jõutõstmise meistrivõistlused, mis

Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

10:28 24.04.2024
Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

Spordihoone on 1. mail suletud

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

Eesti saalihokikoondis purustas Sloveenia ja jõudis poolfinaali

Eesti saalihokikoondis sai Hispaanias El Escoralis jätkuval MM-valikturniiril teise järjestikuse suurvõidu ning tagas pääsu valikturniiri poolfinaali. Tänasesses kohtumises sai Eesti 10:0 (4:0, 3:0, 2:0) jagu Sloveeniast ning jätkab täisedu kahe võiduga. Eesti edukaimad olid Sloveenia vastu Martin Karis, Patrik Markus, Raul Kivi ja Vladimir Nurmi, kes viskasid kaks väravat.

EASL-i võistlused tulekul!

Veebruarist alates saab tudengispordi hooaeg täie hoo sisse - üks võistlus järgneb teisele. 14. veebruaril toimub koguni 2 üritust- üliõpilaste MV ujumises ja talijalgpalli meistrivõistluste finaal. Ujumise meistrivõistlused toimuvad Tartus, Aura Veekeskuses veefestival Aquafest raames. Võistlustele ja festivalile on registreerumine endiselt avatud! Talijalgpalli neli parimat võistkonda kohtuvad aga Tallinnas Maarjamäe staadionil, kus kell 13.00 algavad poolfinaalid!

Eesti viskas Liechtensteinile 13 vastuseta väravat

Eesti saalihokikoondis alustas Hispaanias toimuvat MM-valikturniiri suurepäraselt, kui võitis avamängus Liechtensteini 13:0 (2:0, 7:0, 4:0). Kolm väravat viskas Eesti eest Rootsis mängiv Henrik Talme, kaks lisasid Martin Sivakov, Kristian Talme ja Siim Veersalu ning ühe Martin Karis, Jonas Thomsson, Daniel Puunberg ja Alari Pagi.

Eesti saalihokikoondis võitis Liechtensteini

MM-kvalifikatsiooniturniiril alistas Eesti saalihokikoondis täna, 03.02.2010 Liechtensteini esinduse 13-0 (2-0; 7-0; 4-0). Eestlaste esimese värava läi Eesti Maaülikooli meeskonda esindav Martin Karis. Kokku lõi Martin ühe värava ja andis kaks väravaga lõppenud söötu.

Maris Pärti tunde asendab Maiken Sarv

Täna, 03.02.10 ja homme 04.02.10 asendab Marise Body ja Rasvapõletuse tunde Maiken Sarv.

Eesti Maaülikooli saalihokimängija Martin Karis alustab koondisega MM-kvalifikatsiooniturniiri

Eesti meeste saalihokikoondis alustab mänge maailmameistrivõistluste Euroopa 2. kvalifikatsiooniturniiril Hispaanias, kus kohtutakse 3. veebruaril Liechtensteini, 4. veebruaril Sloveenia ning 5. veebruaril Hispaania meeskonnaga.