Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond läks finaalseeriat 2-0 juhtima. Eesti-Läti ühisliigas vastavalt kolmanda ja viienda koha saavutanud Sparta ja Eesti Maaülikool peavad nüüd finaalseeriat Eesti meistritiitli nimel. Avakohtumises Tallinnas oli  EMÜ 6:3 (2:0,3:2,1:1) ja kodusaalis 4:2 (2:0,1:2,1:0) vastasest parem. Kolmas finaalmäng peetakse 31. märtsil kell 14 Õismäe sportmängude hallis. Mängitakse kolme võiduni. (Allikas: saalihoki.ee)

Saku I liigas algas play offide aeg. Kõik paarid on mänginud oma veerandfinaalseerias esimesed kohtumised. 1:0 juhivad Tere Kadrina Karud, Reinar Halliku KK/Vinni vald, Rae Koss/Hansaviimistlus ja Eesti Maaülikool/Evocon. EMÜ võistkond võitis kodusaalis kohtumise Rock Tartu Terminal vastu skooriga 85:82. Tegemist oli play offidele kohase mänguga, kus paremus selgus lisaaja viimastel sekunditel peale Jaagup Russaku vabaviset ja Markus Kikkatalo korvi. Normaalajal oli ROCK-l võimalus mäng ära otsustada, kui Kris Urvik teenis 4 sekundit enne kohtumise lõppu 2 vabaviset. Kris tabas ühe, mis kindlustas siiski vaid lisaaja. Võitjate resultatiivseim 22 punktiga Markus Kikkatalo, ROCK-le tõi Markus Heinakroon 31 punkti. Paari teine kohtumine planeeritud kolmapäevale algusega 18:30 Turu tänava spordihoones. (Allikas: basket.ee)

Meeste esiliiga võrkpallivõistkonna jaoks on hooaeg läbi. Märtsi alguses peetud play-off kohtumistes tuli tunnistada Audentese SG/NK paremust. Mõlemad kohtumised kaotati seisuga 0-3.