Põnevust täis nädalavahetus

Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud peagi käsil või juba käimas.

Eesti Maaülikool/Evocon korvpallurid kohtusid neljapäeval Rapla Sadolini spordihoones ning võitsid ootuspäraselt Rapla Korvpallikooli võistkonda seisuga 67:46. Meie poolelt oli kõige suuremad korvikütid Tom Kaldre (17 p) ning Jan Samuel Vogelainen (15 p). Põhiturniiri lõpuni on jäänud veel kaks mängu ning juba sellel reedel kell 20.00 kohtutakse koduväljakul Tamsalu Los Toros/TalTechiga.

Eesti-Läti naiste meistrivõistluste raames kohtus saalihoki naiskond 2.märtsil koduväljakul Spartaga. Vastaseid said 1. kolmandikul eduseisu 0-2 ning suutsid seda hoida kuni lõpuni ja Eesti Maaülikoolil tuli tunnistada kaotust. Lõppseisuks jäi 3-5. Meie parimaks mängijaks valiti Emma Ubaleht. Selle mänguga selgusid ka Eesti - Läti ühisliiga Final Four koosseis, kus mängib sellel aastal Sparta naiskond. Eesti Maaülikool lõpetas põhiturniiri viiehnda kohaga.

Pühapäeval kohtus saalihoki meeskond Sparta team Automaailm II võistkonnaga ning otsustav kohtumine mõjutas Saalihokiliiga esineliku järjestust. Kohtumine kaotati seisuga 13-9 ning seetõttu jäädi turniiritabelis kolmandale kohale. Sellest tulenevalt minnakse veerandfinaalis vastu Sinimäe võistkonnaga.

Eesti Maaülikool/Structura võrkpallimeeskond pidas möödunud nädalavahetusel kaks kohtumist. Laupäeval võõrustati kodusaalis Coolbet Pärnut, kus pingsas mängus tuli tunnistada vastaste paremust 2-3 (23/25 ; 18/25 ; 25/17 ; 25/23 ; 9/15). Pühapäeval sõideti Põltsamaale ning peeti kohtumine Põltsamaa VK klubiga ning kohtumine võideti seisuga 1-3 (25/18 ; 19/25 ; 21/25 ; 23/25). Võrkpallivõistkond saavutas põhiturniiril kolmanda koha, jäädes valitseva meistri Tallinna Ülikool ja BMF/Rakvere VK järele. 09.03 alustatakse veerandfinaalidega ning praeguse info järgi kohtutakse Audentese SG/NK võisktonnaga.