Nädalavahetuse mängud

Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodus ja pühapäeval võõrsil lahinguid. Laupäeval võõrustati Audentese SK/NK võistkonda ning üsna tasavägises mängus väljus võitjana Eesti Maaülikooli võrkpallurid. Seisuks jäi 3-2 (21/25 ; 21/25 ; 25/20 ; 25/18 ;15/12). Pühapäeval sõideti külla IMsport/Türi võistkonnale. Kohtumine võideti kindlalt seisuga 3-0 (16/25; 23/25; 22/25)

Möödunud reedel kohtus Eesti Maaülikool/Evocon kodusaalis KK Viimsi II võistkonnaga. Viimsi noored mängumehed jäid selgelt hätta eelmise hooaja meistrite füüsilisusega ja mängu võitjas polnud kahtlust kohe peale esimest veerandaega, mis kuulus Eesti Maaülikoolile 28:6. See oli Maaülikoolile 13. võit sellel hooajal, mis annab neile hetkel liigatabelis kolmanda positsiooni. Viimsi jätkab 2 võiduga 11. tabelireal. Tom Kaldre viskas Eesti Maaülikooli kasuks 16 punkti, KK Viimsi II resultatiivseim Andre Juhansoo 8 punktiga. (allikas: basket.ee)