Möödunud nädalavahetus oli EMÜ võistkondade jaoks edukas!

Eesti Maaülikool / Structura võrkpallivõistkond kohtus 27.01 kodusaalis valitseva meistri Tallinna Ülikooliga. Kohtumine oli äärmiselt tasavägine ning see võideti lõpuks seisuga 3-1 (27/25 ; 28/30 ;25/20 ; 25/19). Kohe järgmisel päeval tuli sõita Kiili spordihoonesse, kus vastamisi mindi EstNor/Kiili võistkonnaga. Hea meeleolu ja vaimu pealt võideti võõrsil kohtumine seisuga 3-1 (18/25 ´; 25/20 ;  19/25 ; 16/25). Kahe võidu järgselt paikneb Eesti Maaülikool/Structura põhiturniiritabelis kolmandal kohal ning meist ettepoole jäävad praegu eelmise aasta finalistid – Tallinna Ülikool (esimesel kohal) ning BMF/Rakvere VK (teise kohal).

Eesti Maaülikool/Evocon korvpallurid sõitsid külla Reinar Halliku KK/Vinni vald võistkonnale. Esimene poolaeg võideti kindlalt skooriga 44:31. Kolmandal veerandajal muutsid vastased enda strateegiat ning vähendasid kaotusseisu -7 punktile. Viimase veerandaja võitsid samuti vastaseid kuid kogu mängu saatus otsustati viimase kahe minuti jooksul ning kohtumise võitis Eesti Maaülikool / Evocon seisuga 85 : 82.  Selles kohtumise tegi ka oma debüüdi vigastusest paranev Tõnis Peil, kes haaras liidrirolli ning viskas 16 punkti. Kõige enam lauapalle noppis ning resultatiivseid sööte jagas Tom Kaldre (lauapallid 11, resultatiivsed söödud 6).