Eesti Maaülikooli võitis Tallijalgpallis alagrupi

Eesti Maaülikool võitis Eesti üliõpilaste Talijalgpalli meistrivõistlustel oma alagruppi. Eesti Maaülikool paiknes lõunaalagrupis, kus nad võitsid kõik peetud mängud. Alagrupp koosnes kuuest võistkonnast kuhu kuulusid: Eesti Lennuakadeemia, Tartu Ülikool, TÜ Fauna, Kõrgem Sõjakool, Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts ja Eesti Maaülikool. Suurimat konkurentsi pakkusid meile Kõrgem Sõjakool ja Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts, mõlemad mängud võideti vaid ühe väravalise eduga. EMÜ esindusest lõi värava raamide vahele kaheksa korral Karl-Martin Müür, selle tulemusega juhib Karl-Martin ka vääravalööjate üldtabelit.

Mängud jätkuvad 23. jaanuaril 2011, kui maaülikooli vastaseks on TTÜ SK AVANSER, kes sai  põhjaalagrupis teise koha. Eesti Maaülikooli kooseisu kuuluvad: Alo Rand, Andri Milov, Erik Raal, Ingmar Rõustik, Jüri Milov, Karel Kask, Karl-Martin Müür, Lehar Savikink, Matis Ulp, Mikk Hüüdma, Priit Alekask, Ranet Leppik, Reimo Austa, Rene Sütt ja Uko Rand.