Selgusid küsitluse võitjad

Fitnessrühmatreeningute küsitlus on lõppenud ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi tänab kõiki ankeedi täitnud inimesi. Tänutäheks loosis Spordiklubi kõikide nende inimeste vahel, kes leidsid oma kiirest elust need paar minutit , et oma treeningtingimustele hinnang anda, välja 3x100 kroonised kinkekaardid. Kolm õnnelikku võitjat on (telefoni nr. lõpud) ...3484, ...5445 ja ...5125. Spordiklubi võtab võitjatega ise ühendust.

Tartu kõrgkoolide vaheline võistlus Rammumees 2010

Esmakordselt Eesti Maaülikooli ajaloos korraldatakse Eesti Maaülikooli spordihoone parklas, Kreutzwaldi 3, 5. mail 2010, kell 16.00 Tartu kõrgkoolide vaheline RAMMUMEHE võistlus. Võistlus toimub ainult ühes klassis, kõik võistlevad võrdsetel alustel. Kahjuks või õnneks naistele eraldi võistlust sellel korral ei toimu.

Harrastussport

Reedel, 30. Aprillil ei ole tennise treenerit, kes tundi läbi viiks, kuid kellel on soov vaatamata sellele trenni tulla, siis see on võimalik.

EMÜ SK jalgpalluritel tuli vastu võtta esimene kaotus

Pühapäeval, 25.04.2010 toimus järjekordne jalgpalli III liiga kohtumine, kus vastamisi oli EMÜ SK  ning FC Elva II. Mäng algas Eesti Maaülikoolile raskelt, korduvalt pandi proovile väravavahi oskused ja nii mõnelgi korral päästis viimasel hetkel kohtuniku suluseisu vile.

EMÜ meistrivõistlused saalihokis

Ajaloo esimesed Maaülikooli meistrivõistlused saalihokis said edukalt peetud. Meistrivõistlustele registreerus 8 meeskonda ja 3 naiskonda. Järjekordselt tuleb tunnistada, et kõige aktiivsem instituut Maaülikooli spordis on ei keegi muu kui Põllumajandus- ja Keskkonnainstituut, kuna nad suutsid välja panna 3 meeskonda ja ühe naiskonna.

Jalgpallurid võidukad

Pühapäeval, 18.04.2010 mängisid Eesti Maaülikooli spordiklubi jalgpallurid oma teise kohtumise III liigas Viljandi JK Kotkad vastu. Annelinna kunstmurustaadionil algas mäng rahulikult, kui esimes poolaja lõppedes näitas tabloo 1-0 EMÜ SK kasuks. Esimese poolaja värava lõis ründaja Viljar Arula(pildil mängija nr 17.) Teisel poolajal oli resultatiivne mängivtreener Ando Hausenberg, kelle värav jäi ka kohtumise viimaseks.

Harrastajate sulgpall

Neljapäeval, 15.04.2010 toimub harrastajate treening ilma treenerita.

Pühapäeval algas jalgpalli 2010 hooaeg

11. aprillil algas järjekordne jalgpalli hooaeg. Eesti Maaülikooli Spordiklubi alustas esimest hooaega III liigas, kuna eelmine hooaeg saavutati IV liiga võit. Eelmisel hooajal oldi ka TÜ FAUNA duubelmeeskond, tänu millele said osad mängijad ristsed  kõrges III liigas. Nii uskumatu, kui see ka poleks, oligi EMÜ SK esimeseks vastaseks  Annelinna kunstmuruväljakul TÜ FAUNA, kellega liigamängus kohtuti esmakordselt.

2010a. parimad harrastusvõrkpallurid on Tartust

Tartus, Eesti Maaülikooli Spordihoones toimus järjekordne võrkpalli üliõpilasturniir harrastajatele. Võistlustel osales 12 meeskonda ning 7 naiskonda. Võistlus oli pingeline ja nii mitmeski mängus oli vaja võitja selgitamiseks kolme geimi.

EMÜ SK alistus esiliiga finaalis 2-1

Neljapäeval, 08.04.2010 toimus Kiili spordihoones meeste esiliiga kolmanas finaalmäng, kus olid omavahel vastamisi TTÜ/Kiili ja tiitlikaitsja EMÜ SK. Otsustava mängu võitis kodus mänginud TTÜ/Kiili 3:2(-23, 18, -24, 15, 9) ja tuli I liiga võitjaks mängude tulemusega 2-1.

Esindusmeeskond lõpetas hooaja neljanda kohaga

Laupäeval, 3.aprillil lõppes Eesti Maaülikooli esindusmeeskonna hooaeg, kui pronksimängus kaotati tasavägises mängus TTÜ/Team Exelile seisuga 6:5.

EMÜ/TÜ ASK naiskond võitis Eesti meistrivõistlustel hõbemedalid

Pühapäeval, 4.aprillil selgusid Kalev Kiili Spordihallis Eesti naiste meistrid saalihokis, kui SK Saku Fortuna alistas EMÜ/TÜ ASK finaalseeria kolmandas kohtumises lisaajal seisuga 4:3.

Saalihokinaiskond saavutas II koha

Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond kaotas finaalseeria tulemusega 3-0 ja tuli Eesti meistrivõistlustel teisele kohale. Viimane mäng, mis toimus 04.04.2010 Kiili  spordihoones, oli finaalseerias kõige pingelisem, kuna kaotati alles Elen Marunevitsi lisaajaväravale tulemusega 4-3 (3-2; 0-1; 0-0; 1-0). EMÜ naiskonna treeneri Talis Mölderi sõnul oli viimane mäng finaalivääriline.

Vaata võrkpalli finaalmägnu internettis

Täna toimub Eesti Maaülikooli spordihoones võrkpalli I liiga teine finaalmäng, mida kantakse internettis üle. Mängu vaatamiseks tuleb sisestada aadressiribale http://video.emu.ee või siis mms:video.emu.eeEMU. Võrkpalli otseülekanne algab kell 13.00.