Kodumängud

Paljud kodumängud on nüüdsest jälgitavad Levira spordikanalilt sport.television.ee.

EMÜ võistkondade kodumängude kalender 2020-2021

Ela mängudele kaasa ülekannete vahendusel sport.television.ee

 

Saalihoki PAF liiga     
18.10.2020 13.00 Eesti Maaülikool Saalihokivarustus.ee    
01.11.2020 12.00 Eesti Maaülikool Bändidos    
22.11.2020 12.00 Eesti Maaülikool Sparta Team Automaailm II    
29.11.2020 12.00 Eesti Maaülikool Viimsi Kepp    
19.12.2020 13.00 Eesti Maaülikool Sparta Team Automaailm I    
10.01.2020  12.00 Eesti Maaülikool Jõgeva SK Tähe/Olivia    
24.01.2020 12.00 Eesti Maaülikool SK Link/Saku    
21.02.2020 17.00 Eesti Maaülikool SK Link/Saku    
           
Saalihoki PAF naiste liiga    
08.11.2020 15.00 Eesti Maaülikool SK Link/Saku    
29.11.2020 15.00 Eesti Maaülikool Sparta Spordiklubi    
16.01.2021 13.00 Eesti Maaülikool SK Link/Saku    
21.02.2021 14.00 Eesti Maaülikool Sparta Spordiklubi    
13.03.2021 13.00 Eesti Maaülikool Sparta Spordiklubi    
           
Korvpalli Saku I liiga    
15.10.2020 20.15 Eesti Maaülikool/Skarcon G4S Noorteliiga    
05.11.2020 20.15 Eesti Maaülikool/Skarcon KK Viimsi/Noto    
12.11.2020 20.15 Eesti Maaülikool/Skarcon Keila Korvpallikool    
26.11.2020 20.15 Eesti Maaülikool/Skarcon Tamsalu Los Toros/TALTECH    
17.12.2020 20.15 Eesti Maaülikool/Skarcon Rae Koss/Hansaviimistlus    
14.01.2021 20.15 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu Ülikool II    
21.01.2021 20.15 Eesti Maaülikool/Skarcon Paide Viking Window    
18.02.2021 20.30 Eesti Maaülikool/Skarcon Kadrina Karud    
04.03.2021 20.30 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu Kalev/Estiko    
18.03.2021 20.30 Eesti Maaülikool/Skarcon SK Nord Aid/Cramo    
01.04.2021 20.30 Eesti Maaülikool/Skarcon KA Tallinna Kalev/TSK    
08.04.2021 20.30 Eesti Maaülikool/Skarcon Paide Viking Window    
15.04.2021 20.30 Eesti Maaülikool/Skarcon Rae Koss/Hansaviimistlus    
22.04.2021 20.30 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu Ülikool II    
20.05.2021 19.00 Eesti Maaülikool/Skarcon SK Nord Aid/Cramo 9.-12. koha mäng Ülekanne:
https://sport.television.ee/
27.05.2021 19.00 Eesti Maaülikool/Skarcon G4S Noorteliiga 9.-12. koha mäng Ülekanne:
https://sport.television.ee/
           
Võrkpalli I liiga    
17.10.2020 13.00 Eesti Maaülikool Danpower / Võru VK    
31.10.2020 13.00 Eesti Maaülikool Tallinna Ülikool    
15.11.2020 15.00 Eesti Maaülikool Imsport Järvamaa    
06.12.2020 13.00 Eesti Maaülikool Tallinna spordikool    
12.12.2020 13.00 Eesti Maaülikool EstNor/Kiili    
09.01.2021 13.00 Eesti Maaülikool Liider/Rae vald    
17.01.2021 13.00 Eesti Maaülikool Audentese SG/NK    
31.01.2021 13.00 Eesti Maaülikool Saaremaa    
13.02.2021 13.00 Eesti Maaülikool LotusTimber/Neemeco SK    
20.02.2021 15.00 Eesti Maaülikool Liider/Rae vald    
27.02.2021 13.00 Eesti Maaülikool EstNor/Kiili    
28.02.2021 13.00 Eesti Maaülikool Liider/Rae vald    
06.03.2021 13.00 Eesti Maaülikool BMF/Rakvere VK    
07.03.2021 13.00 Eesti Maaülikool Viljandi VK    
21.03.2021 13.00 Eesti Maaülikool LotusTimber/Neemeco SK