Tähelepanu!

Eesti Maaülikooli Spordiklubi on alates 3.maist 2021 avatud!
EMÜ Sports Club is open from May 3rd, 2021!

Lahtiolekuajad / opening hours

E-R 08.00-21.00 ; L-P 10.00-20.00

Mon-Fri 08.00-21.00 ; Sat-Sun 10.00-20.00

Rohkem informatsiooni leiad SIIT /more information/

Eesti Maaülikooli Spordiklubist kuulub juunioride saalihokikoondisse üks mängija

Juunioride U19 koondmeeskonna peatreener Marko Saksing on nimetanud 20 mängijat, kes esindavad Eestit maikuus Saksamaal Hamburgis toimuval juunioride maailmameistrivõistluste finaalturniiril. Eesti Maaülikooli Spordiklubi au kaitse seal Jan Henrik Pärnik. Koondmeeskond kohtub 8. mail Kanada, 9. mail Saksamaa, 10. mail Sloveeniaga. Kohamängud peetakse 11. ja 12. mail. Eesti mängib B- divisjoni turniiril üldarvestuse kohtadele 9-16.

Saalihokikooli kasvandikud tuli karikavõistlustel II kohale

Eesti noorte U15 karikavõistlustel tulid Eesti Maaülikooli Spordiklubi saalihokikasvandikud Jõgeval Virtuse spordihallis peetud turniiril teisele kohal, finaalis jäädi alla Jõgeva SK Selver/Tähe 98 tulemusega 5-0 (3-0,2-0). Poolfinaalis alistas EMÜ esindus Paide-Järva saalihokikooli tulemusega 3:2. Simon Mahla lõi antud kohtumises kaks väravat.

Maamessi ajal spordihoones parkimine häiritud

Selle nädala lõpus toimub Maamess  18.-20. Aprillil, sellega seoses on parkimine häiritud ka Eesti Maaülikooli spordihoone parklas. 18. ja 19. aprillil on parklasse sissesõit reguleeritud  kell 8:30 kuni 15:30. Spordiklubi palub mõistvat suhtumist.

Saalihoki noorte karikavõistlustelt kaks medalit

Eesti noorte U11 karikavõistlustel tulid EMÜ SK noored tublile teisele kohale, otsustavas mängus jäädi alla Jõgeva SK Selver/Tähele tulemusega 6-2 (2-0, 4-2). U17 karikavõistlustel saavutasid EMÜ SK poisid samuti teise koha, finaalis alistuti Jõgeva SK Selver/Tähele 11-4 (5-3, 2-0,4-1).

EMÜ SK ja Talis Mölderi erakordne saavutus

Erakordse saavutusega on lõppeval hooajal saanud hakkama EMÜ SK saalihoki võistko...

Saalihokihooaeg lõppes kirkaimate medaliteta

Maaülikooli liigade saalihokivõistkondade hooaeg lõppes eelmisel nädalavahetusel. Medalisaagiks jäi seekord hõbe meeste esiliigast ning pronks naisteliigast ja meeste teisest liigast. Esindusmeeskond pidi leppima neljanda kohaga, kui kaotas pronksikohtumise 3:6 Sparta Team Automaailmale. Kolme võiduni peetavas poolfinaalseerias näitas veenvat ülekaalu (12:2, 8:4, 15:4) Jõgeva spordiklubi Selver/Tähe.