Veel uudiseid

Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

Sporditulemused veebruari teisel nädalal

14:19 12.02.2024
Saalihoki naised pidasid nädalavahetusel kaks tulist kohtumist Lätis. Laupäeval mindi

EMÜ MV Võrkpallis

13:40 12.02.2024
11.veebruaril toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused võrkpallis. Mängu

Tartu ja Tartumaa spordiaasta 2023 parimad

15:10 08.02.2024
Eile toimus Tartu ja Tartumaa spordiaasta 2023 tänuüritus, kus tänati parimaid eriala

Kõik võistkonnad olid võistlustules!

09:12 05.02.2024
Möödunud nädalvahetusel pidasid esimesena meie võistkondadest kohtumise Eesti

Möödunud nädalavahetus oli EMÜ võistkondade jaoks edukas!

10:02 29.01.2024
Eesti Maaülikool / Structura võrkpallivõistkond kohtus 27.01 kodusaalis valitseva

SUUR REEDE

SUUREL REEDEL, 2. aprillil on hoone avatud kella 20.00  ja rühmatreeningud toimuvad, kuni kella 14.00-ni. VÄRVILISI KEVADPÜHI!

Pühapäeval toimusid järjekordsed Eesti Maaülikooli meistrivõistlused

Seekordses meistrivõistluste kavas oli võrkpall, mis oli võistkondade arvu poolest kõige populaarsem. Esindatud olid kõik instituudid ja osadesse võistkondadesse oli kaasatud ka töötajaid. Kõige enam harrastavad võrkpalli Põllumajandus – ja Keskkonnainstituut (PKI), kes panid välja koguni neli meeskonda ja ühe naiskonna.

EMÜ/TÜ ASK kaotas esimese finaalmängu

Pühapäeval, 28. märtsil algas Kiilis Kalevi spordihallis Eesti Meistrivõistluste naisteliiga kolme võiduni peetav finaalseeria. Esimeses kohtumises jäid peale eelmise aasta teise koha omanikud SK Saku Fortuna mängijad seisuga 5:2.

Poolfinaalseeria jäi kolmemänguliseks

Laupäeval, 27. märtsil oli Jõgeval Virtuse spordhoones vastamisi Jõgeva SK Tähe ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Enne mängu oli poolfinaalseeria seis 2-0 Tähe kasuks. Tähel õnnestus ka sellel korral mäng enda kasuks pöörata ja võita tulemusega 5-3 (1-1; 1-0; 3-2)

Maaülikool kaotas saalihokis poolfinaalseeria

Laupäeval, 27. märtsil oli Jõgeval Virtuse spordhoones vastamisi Jõgeva SK Tähe ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Enne mängu oli poolfinaalseeria seis selles paaris 2-0 Tähe kasuks. Tähel õnnestus ka sellel korral mäng enda kasuks pöörata ja võita tulemusega 5-3 (1-1; 1-0; 3-2) . Eesti Maaülikooli meeskond jääb nüüd ootama oma vastast 3. koha mänguks paarist Augur/A&A Kinnisvara ja TTÜ/Team EXEL, kus poolfinaalseeria seis on 2-1 Auguri kasuks.

Linnasprindi I etapp edukalt möödas

Juba neljandat aastat järjest saab Tartu Linnasprindi hooaeg alguse kergelt talvises ilmas. Hommikupoole sadas  lund, kuid  võistluse avastardi ajaks oli ilm muutunud kauniks ja kevadiseks.