Suurel reedel oleme avatud 08:00-20:00

13:55 25.03.2024
Suurel reedel, 29.03.2024, on EMÜ Spordiklubi avatud kell 08:00-20:00.    Kauneid e

EMÜ MV Mälumängus

14:39 15.03.2024
12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Põnevust täis nädalavahetus

09:05 04.03.2024
Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

SELLi mängud on lõppenud

Pärast meeste korvpallifinaali Maaülikooli spordihoones kuulutas Tartu linnapea Urmas Kruuse SELLi mängud lõppenuks ja mängude lipp anti üle Leedu Üliõpilasspordi Föderatsiooni presidendile. Järgmisel aastal toimuvad mängud Kaunases, et jõuda 2014. a taas Tartusse.

Selgus Tartu linna meister saalihokis

Laupäeval, 15. mail peeti Eesti Maaülikooli spordihoones kolmandad Tartu linna meistrivõistlused saalihokis. Kokku registreerus turniirile 6 meeskonda, kes jagati kahte alagruppi ja edasi pääses alagrupi kaks paremat. Tartu linna meisteritiitel jäi selle korral Eesti Maaülikooli I ja II meeskonna siseasjaks, kust võitjana väljus loomulikult Eesti Maaülikooli I võistkond tulemusega 7:2. Kolmanda koha pälvis klubi Maasika esindajad, kes võitsid Tartu Saalihokiklubi samuti tulemusega 7:2. Turniiri parima mängija auhinna sai Martin Karis (EMÜ I) ja parim puurilukk oli Evert Laul (EMÜ II).

TARTU KOOLIDEVAHELINE SAALIHOKI TURNIIR 2010

13.mail Eesti Maaülikooli spordihoones toimunud Tartu koolidevahelisel saalihokiturniiril osales kokku 47 võistkonda 354 mängijaga. Kokku peeti 78 kohtumist. Selgitati välja iga kooliastme meister nii poiste kui tüdrukute arvestuses.

Selgus Tartu linna meister saalihokis

Laupäeval, 15. mail peeti Eesti Maaülikooli spordihoones kolmandad Tartu linna meistrivõistlused saalihokis. Kokku registreerus turniirile 6 meeskonda, kes jagati kahte alagruppi ja edasi pääses alagrupi kaks paremat. Tartu linna meisteritiitel jäi selle korral Eesti Maaülikooli I ja II meeskonna siseasjaks, kust võitjana väljus loomulikult Eesti Maaülikooli I võistkond tulemusega 7:2. Kolmanda koha pälvis klubi Maasika esindajad, kes võitsid Tartu Saalihokiklubi samuti tulemusega 7:2. Turniiri parima mängija auhinna sai Martin Karis (EMÜ I) ja parima puurilukk oli Evert Laul (EMÜ II).

TARTU KOOLIDEVAHELINE SAALIHOKI TURNIIR 2010

Lõppesid EMÜ meistrivõistlused

Eesti Maaülikooli meistrivõistluste viimane etapp paarisorienteerumine toimus Tartu kesklinnas Tartu Linnasprindi võistluse raames 12. mail. Meeste arvestuses pakkus konkurentsi 21 paari ja naiste arvestuses 7. Kõige aktiivsem intstituut oli sellel korral Metsandus- ja maaehitusinstituut, kes sai ka alavõidu, talle järgnesid Põllumajandus- ja keskkonnainstituut ning Majandus- ja sotsiaalinstituut.