Veel uudiseid

Läheneb EMÜ rahalise spordistipendiumi taotlemise tähtaeg

13:59 26.10.2021
Eesti Maaülikooli 1000-eurose rahalise spordistipendiumi taotlemise tähtaeg on 1. november

EMÜ meistriteks orienteerumises tulid Katrin Lemsalu ja Mart Külvik

14:52 21.10.2021
20. septembril peetud Eesti Maaülikooli orienteerumise meistrivõistluste esikohad lä

EMÜ võrkpallimeeskond on esiliiga hooaega alustanud 4 võiduga

15:05 18.10.2021
Eesti Maaülikooli võrkpallimeeskond kerkis pärast nädalavahetusel peetud v&oti

Lastenurk on avatud

Teispäeval, 23.03 kell 11.30 avame esmakordselt Lastenurga. Esimene nädal on Lastenurgas proovinädal, mis tähendab seda, et lapsi saab Lastenurka mängima tuua täiesti tasuta. Lastenurk hakkab olema avatud kuuel korral nädalas ja peamised kellaajad on fitnesstreeningute ajal. Täpsemat infot näeb siit.

Võrkpallurid jõudsid finaali

EMÜ SK võrkpallimeeskond jõudis ülipingelise poolfinaalseeria järel esiliiga finaali. Kui laupäeval võideti Liider/Rolltransi kodusaalis 3-2, siis pühapäeval oli sama tulemusega parem Liider/Rolltrans. Treener Lennart Raudsepp sõnas:" Jätsime 4. geimis eduseisus 24-21 (EMÜ oli geimidega 2-1 ees) kasutamata mitu matshpalli ". Nimelt pidi finaalipääasu otsustama alles "guldne geim", mille võitis maaülikooli spordiklubi 15-12.

Saalihokis rohke mängude nädalavahetus

Eesti saalihoki meistrivõistluste poolfinaalseerias alistas laupäeval 20. märtsil  Jõgeva SK Tähe  kodus Eesti Maaülikooli Spordiklubi meeskonna 8-3 (1-0; 4-1; 3-2) ja pühapäevases, 21. märtsil maaülikooli spordihoones peetud vastaseisus oli samuti parem Jõgeva Tähe tulemusega 8-4 (4-0; 2-3, 2-1). Jõgeva juhib seeriat 2-0. Kolme võiduni peetav poolfinaalseeria jätkub 27. märtsil.

JCI Eesti Noortekoja korvpalliturniir ja kogu pere spordipäev toimub Tartus 17.aprillil 2010 a., EMÜ Spordihoones

JCI kurikuulsale korvpalliturniirile on oodata enam  kui 10 meeskonda ja hulgaliselt ergutajaid-kaasaelajaid üle kogu Eesti ja ka naaberriikidest. Täpsem info: www.jci.ee

Saalihoki sai uues saalis uue hoo (Postimees)

Saalihoki on maaülikooli spordiklubi kõige uuem ala. Sügisest ollakse väljas oma meistriliiga meeskonnaga, kes pühapäeval võtab poolfinaalis mõõtu mulluse meistri Jõgeva Tähega.

Saalihoki sai uues saalis uue hoo (Postimees)