Tähelepanu!

Eesti Maaülikooli Spordiklubi on alates 3.maist 2021 avatud!
EMÜ Sports Club is open from May 3rd, 2021!

Lahtiolekuajad / opening hours

E-R 08.00-21.00 ; L-P 10.00-20.00

Mon-Fri 08.00-21.00 ; Sat-Sun 10.00-20.00

Rohkem informatsiooni leiad SIIT /more information/

Saalihoki sai uues saalis uue hoo (Postimees)

Saalihoki on maaülikooli spordiklubi kõige uuem ala. Sügisest ollakse väljas oma meistriliiga meeskonnaga, kes pühapäeval võtab poolfinaalis mõõtu mulluse meistri Jõgeva Tähega.

Harrastajate turniir võrkpallis toimub 11. aprill Tartus, EMÜ Spordihoones

On alanud võistkondade registreerimine võrkpalli harrastajate turniirile, mis toimub 11. aprillil EMÜ Spordihoones, Tartus.

Silver Kask võitis Eesti MV vabamaadluses juunioridele hõbemedali

Silver Kask (EMÜ SK) saavutas Eesti juunioride meistrivõistlustel vabamaadluses teise koha. Esimeses ringis võitis Silver kindlalt Viljandi Tuleviku maadlejat Marten Rohelpuud, kes saavutas kokkuvõttes kolmanda koha. Teises ringis kohtus Silver Kask Põlva Lapiti maadleja Tiit Tiitsoniga, võites matši ülekaalukalt. Finaalis tuli leppida Kohtla-Järve MK Kuldkaru maadleja Jevgeni Soltruki paremusega.

Eesti Maaülikool jõudis saalihokis play-offi

Jõgeva SK Tähe võit Saku Fortuna üle tõi Eesti Maaülikooli Spodiklubi saalihoki meeskonnale poolfinaalkoha, kuna Jõgeva SK Tähe alistas eilses kohtumises vastase tulemusega 8-5. Maaülikooli võistkonnale on see esmakordne saavutus, olles esimest aastat saalihokiga seotud. Treeneri Veiko Raudsepp ütles, et "Võistkonna esimene eesmärk on saavutatud ja nüüd muutume ainult ahnemaks." Eesti Maaülikooli  poolfinaali vastaseks on eelmise aasta meister Jõgeva SK Tähe.

EMÜ/TÜ poolfinaalseerias 2:1 ees

Pühapäeval, 14. märtsil kohtusid Eesti Maaülikooli spordihallis Eesti meistrivõistluste naisteliiga kolme võiduni kestvas poolfinaalseerias kolmandat korda EMÜ/TÜ ja Jäneda Maasikas. Kodunaiskond võitis võitlusliku mängu seisuga 4:3. Mängu parimaiks tunnistati Jane Klavan kodunaiskonnast ja Kristi Lööper külalisnaiskonnast.

Naisteliiga poolfinaalis EMÜ/TÜ ees 2:1