Veel uudiseid

Läheneb EMÜ rahalise spordistipendiumi taotlemise tähtaeg

13:59 26.10.2021
Eesti Maaülikooli 1000-eurose rahalise spordistipendiumi taotlemise tähtaeg on 1. november

EMÜ meistriteks orienteerumises tulid Katrin Lemsalu ja Mart Külvik

14:52 21.10.2021
20. septembril peetud Eesti Maaülikooli orienteerumise meistrivõistluste esikohad lä

EMÜ võrkpallimeeskond on esiliiga hooaega alustanud 4 võiduga

15:05 18.10.2021
Eesti Maaülikooli võrkpallimeeskond kerkis pärast nädalavahetusel peetud v&oti

Jalgpallurid võidukad

Pühapäeval, 18.04.2010 mängisid Eesti Maaülikooli spordiklubi jalgpallurid oma teise kohtumise III liigas Viljandi JK Kotkad vastu. Annelinna kunstmurustaadionil algas mäng rahulikult, kui esimes poolaja lõppedes näitas tabloo 1-0 EMÜ SK kasuks. Esimese poolaja värava lõis ründaja Viljar Arula(pildil mängija nr 17.) Teisel poolajal oli resultatiivne mängivtreener Ando Hausenberg, kelle värav jäi ka kohtumise viimaseks.

Harrastajate sulgpall

Neljapäeval, 15.04.2010 toimub harrastajate treening ilma treenerita.

Pühapäeval algas jalgpalli 2010 hooaeg

11. aprillil algas järjekordne jalgpalli hooaeg. Eesti Maaülikooli Spordiklubi alustas esimest hooaega III liigas, kuna eelmine hooaeg saavutati IV liiga võit. Eelmisel hooajal oldi ka TÜ FAUNA duubelmeeskond, tänu millele said osad mängijad ristsed  kõrges III liigas. Nii uskumatu, kui see ka poleks, oligi EMÜ SK esimeseks vastaseks  Annelinna kunstmuruväljakul TÜ FAUNA, kellega liigamängus kohtuti esmakordselt.

2010a. parimad harrastusvõrkpallurid on Tartust

Tartus, Eesti Maaülikooli Spordihoones toimus järjekordne võrkpalli üliõpilasturniir harrastajatele. Võistlustel osales 12 meeskonda ning 7 naiskonda. Võistlus oli pingeline ja nii mitmeski mängus oli vaja võitja selgitamiseks kolme geimi.

EMÜ SK alistus esiliiga finaalis 2-1

Neljapäeval, 08.04.2010 toimus Kiili spordihoones meeste esiliiga kolmanas finaalmäng, kus olid omavahel vastamisi TTÜ/Kiili ja tiitlikaitsja EMÜ SK. Otsustava mängu võitis kodus mänginud TTÜ/Kiili 3:2(-23, 18, -24, 15, 9) ja tuli I liiga võitjaks mängude tulemusega 2-1.

Esindusmeeskond lõpetas hooaja neljanda kohaga

Laupäeval, 3.aprillil lõppes Eesti Maaülikooli esindusmeeskonna hooaeg, kui pronksimängus kaotati tasavägises mängus TTÜ/Team Exelile seisuga 6:5.