Veel uudiseid

Läheneb EMÜ rahalise spordistipendiumi taotlemise tähtaeg

13:59 26.10.2021
Eesti Maaülikooli 1000-eurose rahalise spordistipendiumi taotlemise tähtaeg on 1. november

EMÜ meistriteks orienteerumises tulid Katrin Lemsalu ja Mart Külvik

14:52 21.10.2021
20. septembril peetud Eesti Maaülikooli orienteerumise meistrivõistluste esikohad lä

EMÜ võrkpallimeeskond on esiliiga hooaega alustanud 4 võiduga

15:05 18.10.2021
Eesti Maaülikooli võrkpallimeeskond kerkis pärast nädalavahetusel peetud v&oti

Jalgpallurid jälle võidukad

Pühapäeval, 02.05.2010 toimus Annelinna kuntsmuruväljakul järjekordne III liiga kohtumine Järva-Jaani versus EMÜ SK. Mäng algas luuravalt, kuna meeskonnad pole ametlikes mängudes kordagi omavahel kohtunud. Esimene värav löödi alles esimese poolajal postipõrkest.

Selgusid küsitluse võitjad

Fitnessrühmatreeningute küsitlus on lõppenud ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi tänab kõiki ankeedi täitnud inimesi. Tänutäheks loosis Spordiklubi kõikide nende inimeste vahel, kes leidsid oma kiirest elust need paar minutit , et oma treeningtingimustele hinnang anda, välja 3x100 kroonised kinkekaardid. Kolm õnnelikku võitjat on (telefoni nr. lõpud) ...3484, ...5445 ja ...5125. Spordiklubi võtab võitjatega ise ühendust.

Tartu kõrgkoolide vaheline võistlus Rammumees 2010

Esmakordselt Eesti Maaülikooli ajaloos korraldatakse Eesti Maaülikooli spordihoone parklas, Kreutzwaldi 3, 5. mail 2010, kell 16.00 Tartu kõrgkoolide vaheline RAMMUMEHE võistlus. Võistlus toimub ainult ühes klassis, kõik võistlevad võrdsetel alustel. Kahjuks või õnneks naistele eraldi võistlust sellel korral ei toimu.

Harrastussport

Reedel, 30. Aprillil ei ole tennise treenerit, kes tundi läbi viiks, kuid kellel on soov vaatamata sellele trenni tulla, siis see on võimalik.

EMÜ SK jalgpalluritel tuli vastu võtta esimene kaotus

Pühapäeval, 25.04.2010 toimus järjekordne jalgpalli III liiga kohtumine, kus vastamisi oli EMÜ SK  ning FC Elva II. Mäng algas Eesti Maaülikoolile raskelt, korduvalt pandi proovile väravavahi oskused ja nii mõnelgi korral päästis viimasel hetkel kohtuniku suluseisu vile.

EMÜ meistrivõistlused saalihokis

Ajaloo esimesed Maaülikooli meistrivõistlused saalihokis said edukalt peetud. Meistrivõistlustele registreerus 8 meeskonda ja 3 naiskonda. Järjekordselt tuleb tunnistada, et kõige aktiivsem instituut Maaülikooli spordis on ei keegi muu kui Põllumajandus- ja Keskkonnainstituut, kuna nad suutsid välja panna 3 meeskonda ja ühe naiskonna.