SUVISED LAHTIOLEKUAJAD

-----------

Opening hours 25th of June - 29th of August 2021

Mon-Sun 10.00-20.00

Sports club is closed from 23rd of June - 24th of June; 10th of July - 31st of July

Selgus Tartu linna meister saalihokis

Laupäeval, 15. mail peeti Eesti Maaülikooli spordihoones kolmandad Tartu linna meistrivõistlused saalihokis. Kokku registreerus turniirile 6 meeskonda, kes jagati kahte alagruppi ja edasi pääses alagrupi kaks paremat. Tartu linna meisteritiitel jäi selle korral Eesti Maaülikooli I ja II meeskonna siseasjaks, kust võitjana väljus loomulikult Eesti Maaülikooli I võistkond tulemusega 7:2. Kolmanda koha pälvis klubi Maasika esindajad, kes võitsid Tartu Saalihokiklubi samuti tulemusega 7:2. Turniiri parima mängija auhinna sai Martin Karis (EMÜ I) ja parim puurilukk oli Evert Laul (EMÜ II).

TARTU KOOLIDEVAHELINE SAALIHOKI TURNIIR 2010

13.mail Eesti Maaülikooli spordihoones toimunud Tartu koolidevahelisel saalihokiturniiril osales kokku 47 võistkonda 354 mängijaga. Kokku peeti 78 kohtumist. Selgitati välja iga kooliastme meister nii poiste kui tüdrukute arvestuses.

Selgus Tartu linna meister saalihokis

Laupäeval, 15. mail peeti Eesti Maaülikooli spordihoones kolmandad Tartu linna meistrivõistlused saalihokis. Kokku registreerus turniirile 6 meeskonda, kes jagati kahte alagruppi ja edasi pääses alagrupi kaks paremat. Tartu linna meisteritiitel jäi selle korral Eesti Maaülikooli I ja II meeskonna siseasjaks, kust võitjana väljus loomulikult Eesti Maaülikooli I võistkond tulemusega 7:2. Kolmanda koha pälvis klubi Maasika esindajad, kes võitsid Tartu Saalihokiklubi samuti tulemusega 7:2. Turniiri parima mängija auhinna sai Martin Karis (EMÜ I) ja parima puurilukk oli Evert Laul (EMÜ II).

TARTU KOOLIDEVAHELINE SAALIHOKI TURNIIR 2010

Lõppesid EMÜ meistrivõistlused

Eesti Maaülikooli meistrivõistluste viimane etapp paarisorienteerumine toimus Tartu kesklinnas Tartu Linnasprindi võistluse raames 12. mail. Meeste arvestuses pakkus konkurentsi 21 paari ja naiste arvestuses 7. Kõige aktiivsem intstituut oli sellel korral Metsandus- ja maaehitusinstituut, kes sai ka alavõidu, talle järgnesid Põllumajandus- ja keskkonnainstituut ning Majandus- ja sotsiaalinstituut.

Harrastussport

Tennise treening jääb täna, 14.05.2010 ära.