12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

11. nädala sporditulemused.

Meeste esiliiga võrkpallis toimus 18.03 otsustav veerandfinaalmäng, kus tuli tunnistada järjekordselt vastaste paremust. Veerandfinaalmängude omavahelisest paarist EMÜ/Structura vs Viljandi VK võitis viimane, saavutades koondkokkuvõttes 2:0 eduseisu ja pääses edasi poolfinaalidesse. Mõlemad mängud kaotas EMÜ meeskond seisuga 1-3.

Saku I liigas on endiselt väga tihe ning käib rebimine playoffi pääsemise eest. Reedel kohtus Eesti Maaülikool/Skarcon võistkond Tere Kadrina Karudega, kus jäädi alla 89:76. Otsustavaks sai teine veerandaeg, kus vastasvõistkond tegi 11 punktise edu ning suutis hoida seda lõpuni. Kõige rohkem viskas vastaste poolelt punkte hiljuti lisandunud võõrmängija Kyrylo Marchenko, visates 25 punkti. Meie omadest ei olnud mitte kehvem mees Tom Kaldre, kes samuti suutis visata 25 punkti. Hetkel hoitakse punktivahega endiselt turniiritabelis 4. kohta ning sellel reedel kohtutakse juba koduväljakul Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasiumi võistkonnaga.

Saalihoki naiskond pidas olulise finaalkohtumise laupäeval kodus Spartaga. Kahjuks kaotati seisuga 1-7. Kolmevõidulise finaalseeria järgmine oluline mäng on sellel laupäeval Õismäe spordihoones, kus meie naiskonnal on selg vastu seina ning kuldmedali võitmiseks tuleb kõik kolm järjestikust mängu võita.
Pühapäeval toimus ka meeste teiseliiga EMÜ etapp, kus Eesti Maaülikool läks vastamisi Spordipalavikuga. Kohtumine võideti seisuga 7-3. Järgmine ja hooaja viimane mäng toimub 1. aprillil EMÜ spordihoones.