Veel uudiseid

Nädalavahetus oli Eesti Maaülikooli Spordiklubi jaoks äärmiselt võitude r

3. nädala sportlikud tulemused

09:50 23.01.2023
Reedel toimus Paide E-Piim Spordihallis korvpalluritel võõrmäng Paide Viking Wind

Esimesed mängud aastal 2023

13:07 17.01.2023
Saku I liigas mängiti möödunud nädalavahetusel uue aasta esimene mängudevoo

EMÜ maadlus on parim!

Neljapäeval 8. detsembril võttis Eesti Maadlusliit kokku eduka 2022. aasta, mis tõi Eestile 9 tiitlivõistluste medalit. Aasta parim klubi  naistemaadluses on EMÜ SK, kreeka-rooma maadluses MK Aberg ja vabamaadluses SK Kuldkaru. Parimad klubid selgusid Eesti meistrivõistluste klubide arvestuse punktide kogusummana. Parima klubi tiitliarvestuses aitasid võidu koju Eesti Meistrid Kathy Klassen, Pille Randlane, Eva-Maria Raudsepp ja Beril-Amabel Lindmäe. Aitäh tüdrukud ja OM - hoia alt!

Positiivsete uudiste poolelt jätkame, sest 11.12 toimunud "60. Märjamaa Kapp" naistemaadlusvõistlusel jätkasid tüdrukud üllatamist. Kärt Põder sai esikoha, Pille Randlane ja Kadi Tõnisson teise koha.