Tähelepanu!

Eesti Maaülikooli Spordiklubi on avatud perioodil 22.veebruar - 7.märts:
EMÜ Sports Club is open from 22nd of February until 7th of March:

E-R 8.00-21.00

L-P 10.00-20.00

 

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid mängivad Saku I liiga poolfinaalis Tartu Kalevi Estikoga

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid meeskond mängib Saku I liigas teist aastat ja on teist korda „final fouris“ ehk on nelja parima võistkonna seas.

Eelmisel hooajal Tallinnas peetud „finaal fouris“ tuli maaülikooli meeskond kolmandale kohale. Tänavusel aastal mängitakse „final four“ 20.04-21.04.18 Paide spordihoones ja Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid on poolfinaalis vastamisi kogenud linnarivaali Tartu Kalev/Estikoga.

Tartu Kalev/Estiko lõpetas põhiturniiri kuuendal kohal ja veerandfinaalis lõi konkurentsist kahe võiduni peetud seerias tulemusega 2-1 Tamsalu Los Torros/Karud, kes oli põhiturniiril kolmas. 

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid meeskond saavutas põhiturniiril teise koha ja alistas veerandifinaalis KK Viimsi/Noto (7. koht) seerias 2-0.

Hooaja mõlemad omavahelised mängud on Eesti Maaülikooli ja Tartu Kalevi vahel olnud pingelised. Mõlemas lahingus on Eesti Maaülikool suutnud mängukäigu enda kasuks pöörata ja Tartu Kalevit võita napi kahe punktiga. Esimese mängu võitis maaülikool tulemusega 85-83 ja teise 67-65.

Poolfinaal toimub reedel, 20.04.18 kell 18.00 Paides, kes kohal ei saa tulla näeb otseülekannet DELFI TV-st