Uudised

Veel uudiseid

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

EMÜ MV SpikeBall

13:01 25.03.2024
EMÜ spikeballi meistrivõistluste etapp on põnevalt läbitud!  EMÜ s

Kevad käes ning hooaeg lõpusirgel

10:27 25.03.2024
Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond läks finaalseeriat 2-0 juhtima. Eesti-Läti ü

Laupäeval olid võistlustules EMÜ SK saalihoki duubelmeeskonnad

Laupäeval, 16.11.2013 kohtusid Eesti Maaülikooli Spordiklubi duubelmeeskonnad. Esimeses mängus olid vastamisi II liiga kohtumises EMÜ SK III ja Valga Välk. Seni kaotuseta püsinud EMÜ SK III pidi kodus vastu võtma suure skoorilise allajäämise tulemusega 3:9. Mängu esimese 30. minutiga lasti vastastel juhtima minna seisuga 6-0 ja sellest august enam välja ei suudetud mängida. Eesti Maaülikooli poolelt lõid väravad Rando Ernits, Priit Salumets ja Mihkel Kaasik.

Sama päeva teises kohtumises tulid platsile I liiga kohtumises EMÜ SK II ja Viimsi Kepp. Kahjuks pidi ka selles vastasseisus vastaste paremust tunnistama Eesti Maaülikooli Spordiklubi esindajad tulemusega 1:10. EMÜ SK I lasi oma väravaluku avada juba viiendal minutil ja ise suudeti vastata alles mängu 25. minutil, kui skooritabloo näitas seisu 1-7 kodumeeskonna kahjuks.  EMÜ SK II meeskonna ainukese värava lõi Roland Raja.