Tähelepanu!

Eesti Maaülikooli Spordiklubi on avatud perioodil 22.veebruar - 7.märts:
EMÜ Sports Club is open from 22nd of February until 7th of March:

E-R 8.00-21.00

L-P 10.00-20.00

 

Maadlejad olid edukad Märjamaal

24.03.12 toimusid Märjamaal Eestimaa spordiliidu Jõud meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses, vabamaadluses ning naistemaadluses. Meie klubile tõid medaleid naismaadlejad. Kuni 48kg naistest sai esimese koha Maria Kilk. Kolmas koht kuni 55kg naistest kuulus Eleriin Kindsirand´ile.  Veenvalt võttis kuldmedali Kaisa Muutra ja seda kategoorias kuni 63kg. Esimese koha sai kuni 72kg naistest Gerlin Järvela. Tartumaa maadlejad said 188 punktiga üldarvestuses esikoha. Viimati suudeti seda 2007.aastal.

 

Samal päeval toimusid Märjamaal ka Jõud meistrivõistlused tõstmises. Võistlejad võtsid mõõtu rebimises ja tõukamises. Meie klubist osalesid paralleelselt maadlusvõistlustega kaks naist ka seal. Mõlemad naised tulid ka medalikohtadele ja nii sai Gerlin Järvela teise ning Maria Kilk kolmanda koha.