Prindi see leht

Tartu linna lahtised MV saalihokis 2020

Võistluste eesmärk

• Tartu linna meistrite selgitamine saalihokis täiskasvanute arvestuses mees- ja naiskondadele
  • Sportimisharrastuse ja saalihokimängu ergutamine Tartu linnas ning maakonnas, eesmärgiga populariseerida saalihokit ja innustada mängijaid kõrgematele sportlikele saavutustele.

Aeg ja koht

Võistlused toimuvad laupäeval, 29. augustil meeskondadele ja pühapäeval 30. augustil naiskondadele. Mõlemal päeval algusega kell 10.00 Eesti Maaülikooli spordihoones Fr. R. Kreutzwaldi 3, Tartu.

Korraldamine

Võistlust organiseerib Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Lisainfo: Markus Puusepp (EMÜ SK spordijuht), Markus.Puusepp@emu.ee / 526 8279.

Registreerumine

Registreerumine toimub kuni 23. augustini 2020 kell 23.59. läbi allpool asuva registreerimisvormi. Osavõtumaks 50 eurot meeskonna kohta ja 40 eurot naiskonna kohta tasuda hiljemalt 23. augustiks MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi arvele EE872200221050769934 (Swedbank) või maksta kohapeal spordihoone kassasse. Soovi korral on võimalik saada arve, millest kohta teha vastav märge registreerimisankeedil.

Täpsed meeste ja naiste meistrivõistluste juhendid leiab vasakult menüüst.

Toetajad:

www.saalihokivarustus.ee

Tartu linna lahtised meistrivõistlused saalihokis 2020. Registreerimisvorm

Võistkonna nimi*
Võistkonna päritolu/klubi*
Võistkonna liikmed*nt. 1. Janno Kaur, 2. Markus Puusepp... NB! Kui tegemist on meistriliiga mängijaga, lisada vastav märge nime taha. Vt täpsemalt juhendi p 4.
Võistkonna esindaja*
Võistkonna esindaja e-posti aadress*