EMÜ/TÜ poolfinaalseerias 2:1 ees

Pühapäeval, 14. märtsil kohtusid Eesti Maaülikooli spordihallis Eesti meistrivõistluste naisteliiga kolme võiduni kestvas poolfinaalseerias kolmandat korda EMÜ/TÜ ja Jäneda Maasikas. Kodunaiskond võitis võitlusliku mängu seisuga 4:3. Mängu parimaiks tunnistati Jane Klavan kodunaiskonnast ja Kristi Lööper külalisnaiskonnast.

Naisteliiga poolfinaalis EMÜ/TÜ ees 2:1

Eesti Maaülikool jõudis saalihokis play-offi (täiendatud)

Jõgeva SK Tähe võit Saku Fortuna üle tõi Eesti Maaülikooli Spodiklubi saalihoki meeskonnale poolfinaalkoha, kuna Jõgeva SK Tähe alistas eilses kohtumises vastase tulemusega 8-5. Maaülikooli võistkonnale on see esmakordne saavutus, olles esimest aastat saalihokiga seotud. Treeneri Veiko Raudsepp ütles, et "Võistkonna esimene eesmärk on saavutatud ja nüüd muutume ainult ahnemaks."

Saalihoki poolfinalistide nelik selgub täna õhtul Kiilis

Meistriliiga poolfinaalidesse pääsejate nelik selgub täna õhtul, kui Saku Fortuna võõrustab põhiturniiri viimases kohtumises Jõgeva SK Tähe meeskonda. Mäng algab kl 20.30 Kalev Kiili Spordihallis.

Eesti Maaülikooli 2009 aasta sportlaste tunnustamine

Kolmapäeval, 10. märtsil toimus Eesti Maaülikooli peahoone aulas maaülikooli parimate sportlaste tunnustamine, kohale oli kutsutud ligi 90 sportlast. Meeksondlikult tunnustati Eesti Maaülikooli Spordiklubi jalg- ja võrkpalli meeskonnad liiga võitmise puhul ning saalihoki meeskonda karikamängudel võidetud kolmanda koha puhul. Idividuaalaladel olid 2009 aastal edukad MEIE maadlejad ja kergejõustiklased. Aasta parima sportlase tiitel läks sisesõudmise Eesti-,  ja maailmameistrile Kaisa Pajusalule (pildil).

EMÜ meistrivõistlused võrkpallis

Eesti Maaülikooli meistrivõistlused võrkpallis lükkub nädala võrra edasi. Võrkpalli meistrivõistlused toimuvad 28. märtsil 2010 algusega kell 11.00 Eesti Maaülikooli spordihoones.