Tartu Kõrgkoolide vaheline Rammumees 2010 selgunud

Eile, 05.05.2010 toimus Eesti Maaülikooli Spordiklubi parklas Tartu Kõrgkoolide vaheline Rammumehe võistlus, mis sai oma esimese võitja. Võistlusel jäi selgelt silma Kaupo Valb ja Henry Tammann, kes heitlesid esimese koha pärast, teised pidid leppima heitlusega kolmandale kohale.

SELL-i mängude alagrupid loositud

Pühapäeval,  2. mai õhtul loositi välja Eesti Maaülikooli vanas peamajas Kreutzwaldi 64 SELLi mängude alagrupid korpallis, võrkpallis, saalihokis ja mini-jalgpallis. Kõigil neil aladel osaleb meeste arvestuses rohkem võistkondi, mistõttu moodustati meeste alagruppe mini-jalgpallis kolm, muudel aladel neli. Naiste alagruppide arv on ühest kolmeni.

Suurjooks ümber Viljandi järve

Laupäeval peetud 81. ümber Viljandi järve jooksu võitis Pavel Loskutov ajaga 36.16. Sellega sai Loskutov järjekordse Eesti meistritiitli omanikuks – seekord 12km krossijooksus.

Jalgpallurid jälle võidukad

Pühapäeval, 02.05.2010 toimus Annelinna kuntsmuruväljakul järjekordne III liiga kohtumine Järva-Jaani versus EMÜ SK. Mäng algas luuravalt, kuna meeskonnad pole ametlikes mängudes kordagi omavahel kohtunud. Esimene värav löödi alles esimese poolajal postipõrkest.

Selgusid küsitluse võitjad

Fitnessrühmatreeningute küsitlus on lõppenud ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi tänab kõiki ankeedi täitnud inimesi. Tänutäheks loosis Spordiklubi kõikide nende inimeste vahel, kes leidsid oma kiirest elust need paar minutit , et oma treeningtingimustele hinnang anda, välja 3x100 kroonised kinkekaardid. Kolm õnnelikku võitjat on (telefoni nr. lõpud) ...3484, ...5445 ja ...5125. Spordiklubi võtab võitjatega ise ühendust.

Tartu kõrgkoolide vaheline võistlus Rammumees 2010

Esmakordselt Eesti Maaülikooli ajaloos korraldatakse Eesti Maaülikooli spordihoone parklas, Kreutzwaldi 3, 5. mail 2010, kell 16.00 Tartu kõrgkoolide vaheline RAMMUMEHE võistlus. Võistlus toimub ainult ühes klassis, kõik võistlevad võrdsetel alustel. Kahjuks või õnneks naistele eraldi võistlust sellel korral ei toimu.

Harrastussport

Jalgpallurid võidukad