Prindi see leht

Juhend

Eesti Maaülikooli Discgolfi meistrivõistluste 2018/2019 juhend

1. Eesmärk

  • Eesti Maaülikooli meistrite selgitamine discgolfis.
  • Sportimisharrastuse ja discgolfi ergutamine EMÜ üliõpilaste ja töötajate seas.

2. Aeg ja koht

  • Kolmapäeval, 10. oktoober 2018
  • Kohaloleku kontroll 16.00-16.30 EMÜ spordihoones
  • Mängijate koosolek 16.30-16.45
  • Ringi algus kell 17.00
  • Tartu Tähtvere dendropark.

3. Korraldamine

Võistlust organiseerib Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Võistluse peakohtunik on Renno Reitsnik (e-post: renno.reitsnik@emu.ee, mobiil: +372 5399 3931).

4. Osavõtjad

Võistlustest saavad osa võtta EMÜ üliõpilased ja EMÜ töötajad. Võistlused on individuaalsed ja toimuvad naiste ning meeste arvestuses. Maksimaalselt pääseb kõikide divisjonide peale kokku võistlema 90 mängijat.

5. Võistluste süsteem.

Mängitakse PDGA (Professional Disc Golf Association) reeglite järgi. Mängitakse üks (1) 18-rajaline ring. Finaale ei mängita. Viigiliste tulemuste korral mängitakse kiire lõppmäng kolmel (3) korraldaja poolt valitud rajal ning vajadusel CTP (ühe viskega korvile lähemal) korraldaja poolt valitud rajal. Võistlusringi ajal on suitsetamine (sh e-sigaret ja mokatubakas) ning alkohoolsete jookide tarbimine keelatud. Võistluste tulemused sisestatakse veebikeskkonda Disc Golf Metrix. Juhul, kui võistlejal pole antud keskkonnas kasutajat, siis on see soovitatav teha.

6. Protestid

Võistluste käigus tekkinud küsimused ja protestid lahendavad kohtunikud kohapeal.

7. Instituutide paremusjärjestus

Instituutide paremusjärjestus selgitatakse välja vastavalt üldjuhendis sätestatud korrale. Üritusel saadud punktid kantakse koondtabelisse ning kevadel 2019 selgub sportlikult parim instituut.

8. Autasustamine

Võitjaid autasustatakse Eesti Maaülikooli meistrisärgiga, esikolmikuid autasustatakse medaliga.

9. Registreerumine

Registreerumine toimub kuni 9. oktoober 2018 kell 23.59 kirjalikult LINK. Kõikidel võistlejatel on kohustuslik teha kohaloleku kontroll EMÜ spordihoones ja osaleda mängijate koosolekul. Osavõtt on tasuta.

Võistlusele registreerudes ja ette teatamata tulemata jätmise korral toob iga registreerimine instituudile miinus 2 punkti.