Suvised lahtiolekuajad

Hea külastaja!

Suveperioodil (1. juuni - 31. august) on Spordiklubi avatud kella 10.00-20.00.

Fitnessklubi varahommikuste rühmatreeningute külastajatele avatakse klubi kell 08.00. Palume tutvuda treeningplaani (s.h kellaaegadega) Fitnessklubi kodulehel: http://fitness.emu.ee/ruhmatreeningud/

Spordiklubi on SULETUD 13. ja 14. juuni ning ajavahemikus 1. - 21. juuli 2019.

Ilusat suve!

EMÜ SK võrkpallimeeskond tagas pääsu I liiga finaali

Nädalavahetusel alistas Eesti Maaülikooli Spordiklubi võrkpallimeeskond  Liider/Rae vald meeskonna ja tagas pääsu finaali. Esimene kohtumine koduseinte vahel alistati vastane tulemusega 3:1 ja võõrsil oldi veel kindlamalt üle, geimidega 3:0.

Finaalis kohtuvad EMÜ SK võrkpallurid Paide/Türi/Väätsa koondmeeskonnaga, kes alistas poolfinaalis TTÜ/Kiili meeskonna esimeses kohtumises kodus 3:1 ja teine kohtumine võõrsil küll kaotati seisuga 2:3, kuid kaks geimi võitu võõrsil tagas pääsu finaali.

Finaal peetakse Eesti Maaülikooli spordihoones pühapäeval, 30.03.2014 algusega kell 15.00.

Autor: Esko Tõnisson