EMÜ MV Mälumängus

12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Põnevust täis nädalavahetus

09:05 04.03.2024
Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

Sporditulemused veebruari teisel nädalal

14:19 12.02.2024
Saalihoki naised pidasid nädalavahetusel kaks tulist kohtumist Lätis. Laupäeval mindi

EMÜ MV Võrkpallis

13:40 12.02.2024
11.veebruaril toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused võrkpallis. Mängu

Tartu ja Tartumaa spordiaasta 2023 parimad

15:10 08.02.2024
Eile toimus Tartu ja Tartumaa spordiaasta 2023 tänuüritus, kus tänati parimaid eriala

Eesti Maaülikooli meister saalihokis on MSI esindus Deebetkreedit

Pühapäeval, 03.03.13 toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused saalihokis, kus olid osalema tulnud 8 võistkonda kokku neljast instituudist ja üksusest. Kõige enam oli võistkondi Tehnika- ja Põllumajandusinstituudist, kes olid esindatud kolme võistkonnaga.

Alagrupi kohtumised oli nii ühepoolseid kui ka väga pingelised mängud. Alagruppide parimad olid A grupist Deebetkreedit (MSI) ja B grupist EMÜ SK, kes läbis oma teekonna alagrupiturniiril puhaste paberitega. Alagruppidest  pääsesid edasi kokku 3 paremat võistkonda, alagruppide viimased mängisid omavahel 7.-8. koha peale. Mõlemas alagrupis jäid viimaseks võistkonnad PKI III ja Amprihais, kus omavahelises kohtumises alistas Amprihais (TI) PKI III tulemusega 5:2.

VeerandfinaalI kohtumistes pääsesid väga ühe poolsete mängudega edasi PKI ja Tehnikud, keda ootasid alagrupiturniirilt otse poolfinaali koha juba taganud EMÜ SK ja Deebetkreedit meeskonnad.

Esimene poolfinaal EMÜ SK ja PKI vahel kujunes väga tuliseks ning oma esimese kaotuse pidi vastu võtma EMÜ SK esindus, kes alistus vastasele napilt tulemusega 2:1. Teises poolfinaalis tuli võitjana välja Deebetkreediti, kes alistas võistkonna Tehnikud skooriga 11:0.

Kolmanda koha mängus oli EMÜ SK jõud juba raugenud ja pingelises heitluses jäädi alla võistkond Tehnikutele skooriga 2:1. Finaalis alistas võistkond Deebetkreedit võistkonna PKI tulemusega 5:2.

Turniiril skooris kõige enam väravaid - 22 Daniel Matsukevitš võistkonnast Deebetkreedit ja turniiri parimaks mängijaks  valiti Kati Loid.

Instituuti vahelises heitluses kogus enam punkte PKI, teiseks tuli TI ja kolmanda koha teenis võtja võitja instituut MSI. Üldtabelis liikus teistest kaugemale PKI, kellel on koos nüüdseks 70 punkti, talle järgneb sellel turniiril osalemast loobunud MMI 54 punktiga ja kolmandaks tõusis MSI, kellel on kokku kogutud 44 punkti.

Tulemusi ja pilte on võimalus näha siit või meie facebooki lehel.

Autor: Esko Tõnisson