Laupäev oli Tartus saalihokipäev

Eesti Maaülikooli spordihoones mängiti laupäeval, 10.11.12 terve päev saalihokit, kokku oli kolm mängu. Esimeses mängus astusid sel hooajal esmakordselt võistlustulle meie klubi täiskasvanute konkurentsi noorim generatsioon Eesti meistrivõistluste teises liigas kui vastasteks saabusid külalised Valgast ja Lätist ühes pundis. Mäng oli äärmiselt tasavägine algusest lõpuni ja juhtpositsioon vahetus samuti sagedasti.

"Poisid olid tublid, võitlesid kõvasti, õnn ei soosinud seekord, postid latid päästsid Valga omasid mitmel korral" kommenteeris EMÜ SK III treener Daniel Matsukevitš.

Mängu käik: http://saalihoki.ee/Live/?id=kALUv4HyxOU=&cr=1

Teises mängus võis näha õrnema soo saalihokimängijaid loovalt platsil ringi lippamas. Eesti Maaülikooli spordiklubi naiskond võõrustas Jõgeva SK Selver/Tähe võistkonda. Initsiatiiv oli üldjoontes koduvõistkonna haardes aga Jõgeva neidudel olid omad head võimalused väravaid lüüa ning pinget jagus olenemata selgest lõppskoorist.

"Mängupilt on meil iga mänguga kindlasti paremaks läinud aga ikkagi ei oska rahul olla, sest näen võistkonnas potensiaali palju enamaks. Meelehärmi valmistab kohatine peataolek ja uinumine." arvas treener Talis Mölder pärast mängu.

Mängu käik: http://www.saalihoki.ee/Protokoll.aspx?id=fzDULfmtzOk=

Õhtu viimaseks heitluseks meeste esiliigas saabus Tartusse Maitimi meeskond Tallinnast. EMÜ SK II koosseis ei ole veel oma täies hiilguses, samuti nagu ei olnud siia sõitnud väga kogenud vastasmeeskond, kuid Tartu teine saalihokitiim näitas juba, et liigas ollakse huvitatud vaid kõrgematest kohtadest. Laupäevases mängus ei paistnud hetkekski olevat küsitav, et kumb meeskond mängu võidab ja nii ka läks.

"Peaks rahul olema aga ei suuda, sest nii palju jäi varu. Kolmas kolmandik oli väga hea, võis siis tuli lihtsalt energiavahekord meeskondade vahel esile aga tundus, et nii öelda hakkasime mängima" selgitas treener Talis Mölder.

Mängu käik: http://saalihoki.ee/Live/?id=GL1E8MA3pwA=&cr=1


Autor: Esko Tõnisson

Allikas: Talis Mölder