Tähelepanu!

SUVISED LAHTIOLEKUAJAD

Sports club opening hours during the summertime

01.06.2020 - 01.09.2020

E-P 11.30-20.00

 

SPORDIHOONE ON SULETUD

Sports building is closed

06.- 26.07.2020

Eesti Maaülikooli meistriks korvpallis tuli meeskond Metsamaja

Pühapäeval, 14.10, selgitati välja Eesti Maaülikooli meister korvpallis. Turniirile registreerus kaksteist meeskonda kõigist instituutidest ja üksustest. Kõige suurema delegatsiooniga oli kohal metsandus- ja maaehitusinstituut, kes suutis välja panna koguni neli võistkonda. Turniiri algfaasis jagati meeskonnad nelja alagruppi, kus edasi pääses veerandfinaalidesse kaks parimat. 

Hea mänguga  jäid silma juba turniiri alguses Metsamaja (MMI), PKI I, PKI II ja EMÜ SK meeskonnad, kes kõik oma alagruppidest suurema vaevata ka edasi said. Veerandfinaalid kujunesid samuti väga ühepoolseteks ja võitjatena pääsesid edasi juba eelpool mainitud meeskonnad.

Esimeses poolfinaalis olid vastamisi Metsamaja ja PKI II võistkond, kus Metsamaja alistas  oma vastase tulemusega 51:29, teine poolfinaal EMÜ SK ja PKI I võistkonna vahel kujunes üllatavalt pingeliseks ja alles viimastel minutitel suutis oma paremuse maksma panna PKI I võistkond, kes jäi peale tulemusega 57:51.

3.-4. koha mängus EMÜ SK PKI II meeskondade vahel algas PKI II meeskonna suure eduga, kuid nende hoog rauges teise poolaja keskel ja lõpusireeni kõlades näitas skooritabloo 45:34 PKI II meeskonna kasuks. Finaalis pani oma paremuse maksma Metsamaja võistkond, kes alistas puhtalt jõuga PKI I võistkonna tulemusega 43:32

Instituutide arvestuses kogus kõige rohkem punkte põllumajandus- ja keskkonnainstituut, kes suutis välja panna kolm konkurentsivõimelist meeskond, teise koha sai metsandus- ja maaehitusinstituut ja kolmandaks tuli tehnikainstituut.

Tulemusi näeb siit korvpalli alamjao alt.

Järgmine meister selgub 28. oktoobril sulgpallis.