Tähelepanu!

SUVISED LAHTIOLEKUAJAD

Sports club opening hours during the summertime

01.06.2020 - 01.09.2020

E-P 11.30-20.00

 

SPORDIHOONE ON SULETUD

Sports building is closed

06.- 26.07.2020

EMÜ SK Saalihokikool sai aastaseks

Eesti Maaülikooli uus spordihoone ei olnud veel päris valmiski, kui juba võis näha esimesi saalihokkareid uut põrandakatet testimas. Sellise entusiasmiga sai samas hoones teoks ka idee, mis täna peab oma esimest sünnipäeva - EMÜ SK saalihokikool. EMÜ SK toel sai saalihokikooli õppekava kinnitatud Eesti Haridusministeeriumi poolt. Saalihokikoolis treenivad 12-16 aastaseid noori tunnustatud treenerid. Vaadates tagasi möödunud aastale, võib julgelt öelda, et saalihokikooli noored jõudsid palju ära teha. Võistkonnad U-13 poisid ja U-15 poisid osalesid eelmisel hooajal nii Eesti meistrivõistlustel kui ka Eesti karikal. U-15 saavutas 10 võistkonna seas 8. koha ja U-13 saavutas 8 võistkonna seas 7. koha. Lisaks osaleti Rahvusvahelisel turniiril Tallink Floorball Tournament.
 

Augustis saadi maha esimese 7-päevase saalihokilaagriga Lähtel, kus osales 21 last. Laagri põhitegevuseks oli küll saalihoki, kuid tehti ka palju muud huvitavat - käidi ujumas, mängiti jalg- ja võrkpalli, samuti tehti teatrit ja korraldati moedemonstratsioon. Ei puudunud ka disko...
Lisaks EMÜ SK spordihoonele toimuvad saalihoki huviringid ka paljudes Tartu koolides, kus huvi saalihoki vastu aina kasvab. Selle tõestuseks on kasvõi tõsiasi, et Tartu linna koolinoorte meistrivõistlustel saalihokis osales rohkem kui 350 noort.

Saalihokikool tänab oma sünnipäeval kõiki lapsevanemaid ja EMÜ SK töötajaid, kes nõu ja jõuga on meie tegemisi toetanud.
 
EMÜ SK saalihokikooli nimel
treenerid Talis Mölder ja Markus Mekk


Autor: Janno Kaur

Allikas: saalihoki.emu.ee