SELLi mängudele on registreerunud oodatult palju sportlasi ja vabatahtlikke

21.-23. maini toimuvatele SELLi üliõpilasmängudele on praeguseks registreerunud 1548 sportlast 65 ülikoolist ja 14 riigist. Sellega on tulevaste osavõtjate arvud jõudnud piirini, mille korralduskomitee eesmärgiks seadis.

 

 

Selleks, et muuta mängudele registreerumist ja osalemist ülikoolide delegatsioonidele mugavamaks, on korralduskomitee teinud reeglistikus mitmeid muutusi.

Ülikoolide delegatsioonide liikmete arvulise registreerimise tähtaega on pikendatud 15. märtsini. Samal päeval on ka 25% osalemistasu maksmise tähtaeg. SELLi koduleht võimaldab nüüd registreerida osalejaid ka male ja naiste saalihoki võistlustele, maleturniir peetakse kahepäevalisena - 21. ja 22. mail. Maadluses on lisatud meeste võistlusele kaalukategooria -96 kg ning kergejõustiku võistluskavva on lisatud teivashüpe. Nüüd saab ühele spordialale ka ühest ülikoolist mitu võistkonda registreerida.

Hetkel on Eesti Maaülikoolist end SELLi mängudele reigistreerunud 71 tudengit.

Esialgsed spordialade ajakavad avalikustatakse SELLi kodulehel 20. märtsil.

Järjest aktiivsemalt lisandub SELLi mängudele ka vabatahtlikke, keda on praeguseks 60. Korraldajad soovivad vähemalt 100 vabatahtliku osavõttu. Nende ülesanne on olla atašeeks ehk igakülgselt abistavaks vastuvõtjaks ülikoolide sportlastele, samuti abistada võistluste läbiviimisel. Vabatahtlikele on korraldajatelt ette nähtud toidukorrad neljal päeval, põrandamajutus, mängude T-särgid ja võimalus liigelda Tartus SELLi mängude eribussiga.

 

Lisainfo: Marti Soosaar, SELLi projektijuht, tel 5669 5917, e-post: arti@firmasport.ee%3cmailto:arti@firmasport.ee">marti@firmasport.ee