Kõik võistkonnad olid võistlustules!

Möödunud nädalvahetusel pidasid esimesena meie võistkondadest kohtumise Eesti Maaülikool/Evocon korvpallurid, minnes vastamisi kodusaalis Audentese Spordigümnaasiumiga. Esimene veerandaeg läks väga rabedalt mõlemal poolel, mille järgselt tegi koduvõistkond korrektuure ning lõpuks võideti kohtumine oodatult, seisuga 100:64. Kõige enam kogus meie poolt punkte Christofer Kalda (17p), lauapalle noppis Lennar Laasik (5 lauapalli) ning järjekordselt kõige resultatiivsem söötude andja oli Tom Kaldre (10 res.sööt). Ühtlasi on Tom liigas kogu hooaja peale kõige efektiivsem mängija selles valdkonnas.

Võrkpallurid võõrustasid kõigepealt kodus eelmise aasta finalisti BMF/Rakvere, kellele tuli tunnistada paremust ning lõppskooriks jäi 0-3 (20/25 ; 15/25 ; 15/25). Pühapäeval sõideti külla võrukatele ning seekord juba palju rõõmsamates toonides. Kohtumine võideti seisuga 1-3 (23/25 ; 25/18 ; 22/25 ; 23/25) ja nende kahe mängu järgselt säilitati põhiturniiril 3. koht.

Saalihokiliiga meeste meistrivõistlustel kohtuti teises ringis Start Ehitus/Tartu vallaga. Kui esimene kolmandik läks üsna tasavägiselt (03-02), siis lõpptulemuse osas sai otsustavaks teine kolmandik, kus EMÜ võitis 5-1. Lõpptulemuseks jäi Eesti Maaülikooli kasuks 11 -8. Kõige enam viskas väravaid Sander Mägi, kõige rohkem resultatiivseid sööte jagas Mikko Saarivuori.
Naised kohtusid Õismäel Spartaga. Esimesed kaks veerandit kulgesid tasavägiselt kui viimasel pani vastane enda paremuse maksma ning kohtumine kaotatu seisuga 5-3. Parimaks mängijaks kuulutati Emma Ubaleht.