Pokkeri meistriks tuli Tanel Adson

Eesti Maaülikooli meistrivõistlustel selgitati eile, 06.05 välja pokkeri meister. Pokker oli ühtlasi Eesti Maaülikooli meistrivõistluste viimane ala ja selleks korraks on maaülikooli meistrivõistlused lõppenud ja kõik meistrid ilusti välja selgitatud.

Pokkerit oli tulnud mängima 43 huvilist ja esindatud olid kõik instituudid. Kõige enam osalejaid tuli MMI-st. Pokkeri turniiri võitis Tanel Adson(PKI), teise koha sai Hanno Tõnne (MMI) ja kolmandaks tuli Markus Eensoo(MMI). Parim naismängija oli Annika Konovalova (PKI), kes saavutas kaheksanda koha.

Üldvõidu tagas juba kolm etappi enne lõppu MMI, teiseks tuli PKI ja kolmanda koha saavutas üllatuslikult VLI. Pokkeri auhindade eest hoolitses sellel aastal www.triobet.ee veebileht, kus 10 finaalis lauas osalenud said kõik toredad meened.

Pildid leitavad EMÜ meistrivõistluste facebooki lehel ja siit.

Autor: Esko Tõnisson