Eesti Maaülikooli meeskond esines Ekidenis edukalt

Kergejõustikuhooaja viimased Eesti meistrid selgusid ekidenis ehk teatejooksus, mille kogupikkuseks on maratonidistants. 8. oktoobril Tallinnas, Lillepi pargis toimunud võistlusel tuli Eesti Maaülikooli meeskond  koosseisus  Aivar-Markus Miljand, Ralf Lipp, Jan Õiglane, Keio Kits, Argo Jõesoo ja Ragnar Lipp kolmandale kohale kaotades vaid esimeseks tulnud Tartu Ülikooli akadeemilise spordiklubi võistkonnale, kelle koosseisus jooksis ka Pavel Loskutov ja teise koha saanud SK Stamina II meeskonnale. Legendaarse jooksja ja juba pikemat aega Eesti Maaülikooli Spordiklubis jooksjaid treeniv Enn Selliku sõnul mind jooksu võitma. "Hooaja viimasest jooksust pronksmedaliga ära tulla pole ka paha tunne" sõnas Sellik pärast võistlust.

Autor: Esko Tõnisson

Allikas: ERR SPORT