Uudised

EMÜ SK sportlased tulid U23 Eesti meistrivõistlustelt koju 5 medaliga

06.07 ja 07.07 Rakvere staadionil toimunud Eesti U23 ja U20 vanuseklasside meistrivõistlused kergejõustikus andsid põhjust rääkida EMÜ SK sportlaste heast vormist enne algavaid tiitlivõistlusi. Kokku võitsid Eesti Maaülikooli Spordiklubi esindavad sportlased U23 vanuseklassis 5 medalit.

U23 EM-iks valmistuv Keijo Kits vormistas tiitlivõidu taktikaliseks kujunenud 1500m jooksus ajaga 4.01,04s.

Samuti U23 EM-iks valmistuv Igor Syunin tuli kindlalt kolmikhüppe võitjaks hea tulemusega 16.61. Treener Toomas Klaupi sõnul on hoolealune jälle head tulemust näitama hakanud kuigi parimal tulemusel oli kerge tagant tuul, mis oli lubatus suurem.

Rain Kask võitis meistrivõistlustelt kaks hõbemedalit. Esimene tuli 100m jooksus ajaga 11,30, kaotus jooksu kiiremale 34 sajandiku, teine kaugushüppes, kus ta hüppas oma parimaks tulemuseks 7.33 ja kaotas võitjale vaid 14 cm.

Grete Tõnne osales 1500m jooksus ja seda ka edukalt, kuna tegi maratonlase kohta tihedas konkurentsis hea jooksu ja sai kirja aja 4.56,12, mis andis talle kolmanda koha. Treener Enn Selliku sõnul mindi kindlalt medalit võtma ja see ka võistlustelt kaasa võeti.