Tartus toimus II BIG Kuldliiga etapp, kus osales 3 EMÜ SK sportlast

Laupäeval, 30. jaanuaril Tartu Ülikooli kergejõustikuhallis toimunud BIG kuldliiga II etapil hüppas Eesti Maaülikooli tudeng Igor Syunin kaugust 7.19m ja tuli neljandaks, kolmandast kohast jäi tal puudu  11 cm. Kaugushüppe võitis lätlane Janis Leitis tulemusega 7.57m.

Võistlustules oli veel kaks Eesti Maaülikooli spordiklubi atleeti. Veera Baranova osales 60m tõkkejooksus ja tuli ajaga 9,09 kuuendaks. Tõkkejooksu võitis Tartu Ülikooli tudeng Grit Šadeiko ajaga 8,50. Veera Baranova osales ka kaugushüppes, kus sai viimasel katsel kirja 5.89m ning tuli jälle kuuendaks. Veera kõik katsed olid stabiilselt üle 5.80m. Treener Toomas Klaup jäi lapsepuhkuselt tagasi tuleva sportlase sooritusega rahule.

Kolmas võistlustules olev Eesti Maaülikooli tudeng Marian Savigsne võitis naiste kolmikhüppe isikliku rekordiga 12.66m, mille hüppas neljandal katsel.