Tartu Jooksumaratonil tuli teiseks Keio Kits

SEB 28. Tartu Jooksumaratoni 23km võitlusdistantsil oli teistest kiirem Taivo Püi, kes ületas lõpujoone ajaga 1:16:11, tehes sellega ühtlasi uue rajarekordi. Teiseks tuli Keio Kits ajaga 1:17:03 ning kolmanda poodiumikoha hõivas Taavi Tambur (1:17:59). Seitsmekordne Tartu Jooksumaratoni võitja Vjatsheslav Koshelev jäi sedapuhku neljandaks (1:18:36).

Jalgpallurid kaotasid Luunjale

Eile, 9. mail toimunud III liiga kohtumises kaotasid EMÜ SK  jalgpallurid Luunja võistkonnale 4:1 ainsa värava lai EMÜ SK poolel Viljar Arula. Kaotuse põhjuseks tõi võistkonna esindaja Timur Semjonov tohutult palju ebaõnne ja lõpus muidugi ka väsimust, kuna sama nädala neljapäeval mängiti ka karikamänge.

Tartu Kõrgkoolide vaheline Rammumees 2010 selgunud

Eile, 05.05.2010 toimus Eesti Maaülikooli Spordiklubi parklas Tartu Kõrgkoolide vaheline Rammumehe võistlus, mis sai oma esimese võitja. Võistlusel jäi selgelt silma Kaupo Valb ja Henry Tammann, kes heitlesid esimese koha pärast, teised pidid leppima heitlusega kolmandale kohale.

SELL-i mängude alagrupid loositud

Pühapäeval,  2. mai õhtul loositi välja Eesti Maaülikooli vanas peamajas Kreutzwaldi 64 SELLi mängude alagrupid korpallis, võrkpallis, saalihokis ja mini-jalgpallis. Kõigil neil aladel osaleb meeste arvestuses rohkem võistkondi, mistõttu moodustati meeste alagruppe mini-jalgpallis kolm, muudel aladel neli. Naiste alagruppide arv on ühest kolmeni.

Suurjooks ümber Viljandi järve

Laupäeval peetud 81. ümber Viljandi järve jooksu võitis Pavel Loskutov ajaga 36.16. Sellega sai Loskutov järjekordse Eesti meistritiitli omanikuks – seekord 12km krossijooksus.

Jalgpallurid jälle võidukad

Pühapäeval, 02.05.2010 toimus Annelinna kuntsmuruväljakul järjekordne III liiga kohtumine Järva-Jaani versus EMÜ SK. Mäng algas luuravalt, kuna meeskonnad pole ametlikes mängudes kordagi omavahel kohtunud. Esimene värav löödi alles esimese poolajal postipõrkest.

Selgusid küsitluse võitjad

Fitnessrühmatreeningute küsitlus on lõppenud ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi tänab kõiki ankeedi täitnud inimesi. Tänutäheks loosis Spordiklubi kõikide nende inimeste vahel, kes leidsid oma kiirest elust need paar minutit , et oma treeningtingimustele hinnang anda, välja 3x100 kroonised kinkekaardid. Kolm õnnelikku võitjat on (telefoni nr. lõpud) ...3484, ...5445 ja ...5125. Spordiklubi võtab võitjatega ise ühendust.

Tartu kõrgkoolide vaheline võistlus Rammumees 2010

Esmakordselt Eesti Maaülikooli ajaloos korraldatakse Eesti Maaülikooli spordihoone parklas, Kreutzwaldi 3, 5. mail 2010, kell 16.00 Tartu kõrgkoolide vaheline RAMMUMEHE võistlus. Võistlus toimub ainult ühes klassis, kõik võistlevad võrdsetel alustel. Kahjuks või õnneks naistele eraldi võistlust sellel korral ei toimu.

Harrastussport

Reedel, 30. Aprillil ei ole tennise treenerit, kes tundi läbi viiks, kuid kellel on soov vaatamata sellele trenni tulla, siis see on võimalik.

EMÜ SK jalgpalluritel tuli vastu võtta esimene kaotus

Pühapäeval, 25.04.2010 toimus järjekordne jalgpalli III liiga kohtumine, kus vastamisi oli EMÜ SK  ning FC Elva II. Mäng algas Eesti Maaülikoolile raskelt, korduvalt pandi proovile väravavahi oskused ja nii mõnelgi korral päästis viimasel hetkel kohtuniku suluseisu vile.

EMÜ meistrivõistlused saalihokis

Ajaloo esimesed Maaülikooli meistrivõistlused saalihokis said edukalt peetud. Meistrivõistlustele registreerus 8 meeskonda ja 3 naiskonda. Järjekordselt tuleb tunnistada, et kõige aktiivsem instituut Maaülikooli spordis on ei keegi muu kui Põllumajandus- ja Keskkonnainstituut, kuna nad suutsid välja panna 3 meeskonda ja ühe naiskonna.

Jalgpallurid võidukad

Pühapäeval, 18.04.2010 mängisid Eesti Maaülikooli spordiklubi jalgpallurid oma teise kohtumise III liigas Viljandi JK Kotkad vastu. Annelinna kunstmurustaadionil algas mäng rahulikult, kui esimes poolaja lõppedes näitas tabloo 1-0 EMÜ SK kasuks. Esimese poolaja värava lõis ründaja Viljar Arula(pildil mängija nr 17.) Teisel poolajal oli resultatiivne mängivtreener Ando Hausenberg, kelle värav jäi ka kohtumise viimaseks.

Harrastajate sulgpall

Neljapäeval, 15.04.2010 toimub harrastajate treening ilma treenerita.

Pühapäeval algas jalgpalli 2010 hooaeg

11. aprillil algas järjekordne jalgpalli hooaeg. Eesti Maaülikooli Spordiklubi alustas esimest hooaega III liigas, kuna eelmine hooaeg saavutati IV liiga võit. Eelmisel hooajal oldi ka TÜ FAUNA duubelmeeskond, tänu millele said osad mängijad ristsed  kõrges III liigas. Nii uskumatu, kui see ka poleks, oligi EMÜ SK esimeseks vastaseks  Annelinna kunstmuruväljakul TÜ FAUNA, kellega liigamängus kohtuti esmakordselt.

2010a. parimad harrastusvõrkpallurid on Tartust

Tartus, Eesti Maaülikooli Spordihoones toimus järjekordne võrkpalli üliõpilasturniir harrastajatele. Võistlustel osales 12 meeskonda ning 7 naiskonda. Võistlus oli pingeline ja nii mitmeski mängus oli vaja võitja selgitamiseks kolme geimi.