38. SELL MÄNGUD

Möödunud nädalavahetusel toimusid 38. SELL mängud, mis ühtlasi tähistas 100. aasta möödumist esimesest võistlusest aastal 1923. Eesti Maaülikooli sportlased olid esindatud mitmetel aladel ning kogu sportlaste delegatsioon oli Eesti ülikoolidest üks suuremaid ning moodustas üle 40. sportlase.

Discgolfis saavutas Raigo Mõts meeste arvestuses esikoha ning Kurmo Külm hõbemedali. Naistearvestuses saavutas Amanda Väiko pronksmedali. Maadluses võitis enda kehakaalus Jako Kivimägi kuldmedali. Väga tubli soorituse tegi veel ujumises Sofja Krivorukova, kes saavutas hõbemedalid 200 kompleks ja 100 selili ujumises. Hõbemedali said veel sulgpallis Andra Mai Hoop ja lauatennisist Liisi Vellner. Ujuja Melissa Priidel saavutas 200 kompleksujumises 3. koha ning 50 m vabalt stiilis jäi jagama 4.-5. kohta.

Meeste jalgpallivõistkond ja rannavõrkpalli paar Romet Viiber – Romi Aros jäid napilt medalikohast ilma ning seetõttu platseerusid 4. kohale. Meeste korvpallivõistkond saavutas 5. koha.