Veebruari esimese nädalavahetuse sportlikud tulemused

Korvpallurid kohtusid võõrsil Tamsalu Los Toros/TalTechiga. Kahjuks tuli tunnistada vastaste paremust ning lõppskoor oli 97:83. Meie poolt  vaadatuna oli kõige effektiivsem mängija Jan Samuel Vogalainen, visates 16 punkti. Ühtlasi selgus ka Saku esiliiga jaanuari kuu parim mängija, kelleks oli Tom Kaldre. Tom aitas Saku I liigas oma kodumeeskonna Eesti Maaülikool/Skarcon jaanuaris 3:0 võidurekordini, olles ise oma meeskonna resultatiivseim kõigis kolmes kohtumises. Tom Kaldre keskmised näitajad jaanuaris olid: 22 punkti; 6,7 lauapalli; 6,3 söötu; effektiivsusnäitaja 31.

Eesti Maaülikool / Structura võrkpallivõistkond kohtus nädalavahetusel Bigbank/Kambja võistkonnaga, kus vastased alistati seisuga 3-0 ( 25/23; 25/22; 25/18) ning Danpower / Võru VK võistkonnaga, kus tuli tunnistada vastaste paremust 0-3 ( 25/22; 25/18; 25/20). Nädalavahetusel langeti põhiturniiritabelis ühe koha võrra ning hetkel ollakse põhiturniiri tabelis 5. kohal.