Esimesed mängud aastal 2023

Saku I liigas mängiti möödunud nädalavahetusel uue aasta esimene mängudevoor. Vooru keskses kohtumises olid vastamisi turniiritabeli neljas ja viies. Eesti Maaülikool/Skarconi meeskond võitis, heastades sellega esimeses voorus kodus saadud ühe punktilise kaotuse Rae Kossu üle. Tom Kaldre tõi võitjatele 18 punkti ja tagamängija kohta fenomenaalsed 12 lauapalli, Joonas Anton Jürgenstein lisas 18 punkti. Rae Kossu edukaim punktitooja oli endine Eesti Maaülikooli mängija Ken Karja 19 punktiga.
Lõpptulemus meie kasuks: Rae Koss/Hansaviimistlus vs Eesti Maaülikool/Skarcon: 86:91

(Allikas. www.basket.ee)

Meeste võrkpallis ei alanud aasta kõige positiivsematel nootidel, kus nädalavahetusel pidi EMÜ/Structura võistkonda tunnistama Selver Tallinn Spordikool ja BMF/Rakvere VK paremust. Mõlemad kohtumised kaotati seisuga 0-3. Hetkel ollakse tabelis 4. kohal, edestades Selver Tallinn Spordikooli 1 punktiga.

Naiste Eesti-Läti saalihoki ühisliigas võõrustati kodus Sparta naiskonda. Üsna kindlalt oldi ees, seisuga 3-0 kuni vastane hakkas tasapisi järgi tulema ning viis mängu lisaajale, kus tuli tunnistada vastaste paremust, seisuga 3-4. Juba sellel nädalavahetusel võõrustatakse Läti võistkond. Laupäeval ja pühapäeval toimuvad kodusaalis mängud Rubenega. Eesti Maaülikooli võistkonda on ühisliigas hetkel 16. punktiga 5. kohal. Rubene on tabeliliider 40. punktiga.