Saalihoki suvelaager Lähtel 2022

01.08-05.08.2022 toimus järjekordne eriti äge saalihoki spordilaager Lähte spordihoones, kus ühes kohas sai nii treenida, mängida kui ka ööbida. Laager algas 01.08 hommikul, mil noored hakkasid kogunema Lähtel. Peale tubadesse jagamist ja vaikset sisseelamist oli aeg juba esimese treeningu jaoks. Kogu laagri vältel toimusid treeningud 2x päevas, nii hommikul kui õhtul. Tänu Saku Õlletehase sponsorlusele oli laste veetarbimine palavate ilmade ja suure füüsilise koormuse ajal väga heal tasemel, mis aitas ära hoida vaevusi mis tavaliselt palavate ilmadega spordilaagrites tekivad liiga vähese vee joomise tõttu. Peale igat õhtusööki oli planeeritud sportlikud ja meelelahutuslikud ühistegevused, mille koostasid EMÜ SK saalihokikooli treenerid.

Saalihokikooli suvelaager toimub järgmisel aastal samal ajal ja samas kohas!

Treenerid tänavad noori, kes osalesid laagris ja loodavad, et sportliku hakkamist jätkub neile ka edaspidi!