EASL Turniirile registreerimine avatud!

Head kolleegid ja sõbrad!

Eesti Akadeemiline Spordiliit (EASL) korraldab traditsioonilise kõrgkoolide õppejõudude ning töötajate ning EASL sõprade traditsioonilise EASL aastapäeva turniiri reedel, 13. mail 2022 Tartu Ülikooli Spordihoones (Tartu, Ujula 4) algusega kell 10.00. Turniir on pühendatud ühtlasi Eesti Akadeemilise Spordiliidu 30. aastapäevale.

Kavas on võistlused korvpallis, võrkpallis, males, lauatennises, sisesõudmises ja korvpalli vabavisetes.

Võistlustele on kutsutud kõik Eesti kõrgkoolid, lisaks ka Eesti Olümpiakomitee, Eesti Rahvusringhäälingu, Kultuuriministeeriumi, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Tallinna ja Tartu linnavalitsuste, Eesti Kutsekoolispordi Liidu ja Eesti Koolispordiliidu ning toetajate esindajad. Aastapäevaturniir on enam kui lihtsalt spordivõistlus, see on ka vanade sõprade kokkusaamine ning uute tutvuste loomine koos omavaheliste asjalike vestlustega. Pärast sportliku osa lõppu toimub autasustamine ja EASL aastapäeva tähistamine.

Turniiril osalemiseks palume teha esialgne ülesandmine hiljemalt 22. aprill 2022. a.