Sisesõudmise meistritiitlid MMI-sse

Kolmapäeval, 8. detsembril toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused sisesõudmises. Nii mehed kui naised võistlesid 500m distantsil. Mõlemad esikohad läksid metsandus- ja maaehitusinstituuti - naistest võitis Kadri Leiten ning meestest Karel-Georg Nõmm.

Naiste arvestused oli osalejaid välja jagatud medalite jagu. Võitja Kadri Leiten oli seejuures pea 10 sekundi võrra kiirem kui lähim konkurent Anu Tsirel (MMI). Kolmanda koha sõitis välja Liis Koort PKI-st.

Meeste võistlusel sõideti esmalt eelsõidud ning kahe parima eelsõidu aja osalusel ka finaalsõit. Eelsõidu parim, Karel-Georg Nõmm (MMI) ei andnud ka finaalsõidus PKI esindajale Priit Haavapuule võimalust ning finišeeris 7-sekundilise eduga. Kolmanda koha sai Allar Padari (MMI).

Täielikud tulemused leiab SIIT

Eesti Maaülikooli Spordiklubi tänab Sõudmise ja Aerutamise klubi Tartut abi eest võistluste läbiviimisel.

Instituutide/üksuste arvestuses sai ülekaaluka võidu MM-i, tõustes viie läbi viidud ala järel ka semestri lõpuks üldarvestuses esimeseks. Täieliku punktitabeli leiab SIIT.