Õppeaine kehakultuur (OP.1444)

Septembris alustab taas 2 EAP vabaaine kehakultuur, mis pakub üliõpilastele võimaluse rikastada enda päeva ja ainepunktide kogumit sportliku tegevusega.

NB! Vabaaines "Kehakultuur" osalemine ainult üliõpilastele nakkusohutuse tõendi ettenäitamisel.

EMÜ spordihoones toimuv õppeaine pakub kaht erinevat suunda: pallimängud ning jõusaali- ja rühmatreeningud. Rühmatreeningute põhiosaks on rühmatreeningul osalmine (1 kord nädalas vastavalt ÕIS-is näidatud ajakavale), 4 jõusaalitreeningul käimine ning selle põhjal analüütilise treeningpäeviku koostamine. Pallimängudes osalejad õpivad tundma ja osalevad aktiivselt 4 suuremal alal – saalijalgpall, võrkpall, saalihoki ja korvpall. Põgusalt saab osa ka lauatennisest, sulgpallist, jooksmisest ja jõusaalitreeningutest.

Rühmatreeningute suunal on võimalik alustada jõusaalitreeningutega 2. nädalal; rühmatreeningute tunnid algavad 6. nädalal ning kestavad 8 nädalat; pallimängudes vastavalt ÕIS-is toodud tunniplaanile.

Loe lisa õppeaine kohta õppetöö lehelt ning ÕIS-ist.